AliExpress uzun mesafeli nakliyat merkezine vardı ne anlama geliyor?

Buyur kardeşim. Orada Seyhan yazıyor ona takılma. Hep böyle gösteriyor gümrüğe girene kadar sonra düzeliyor. Yani daha ilçemde degil
Evet aynısını ben de yaşadım, muhtemelen sizin ürününüz de en geç bayram sonrasında işlem görür.
Hocam bir ben bahtsızım galiba. Nisan 8'den beri aynı görünüyor PTT'den takip için no falanda gelmedi cainaio ile geliyor ama gelmiyor galiba :D
Belki sizlere de bugün olmadı en geç bayram sonrasında bilgilendirme SMS'i gelir gibi duruyor.

8 Nisan girişli olanlara daha işlem yapılmadı bende de aynı şekilde bayram sonrasına kalır gibi duruyor ama 9 Nisan da olan kargom PTT şubesinde şu an 😅

Dosya Ekleri

• IMG_20230417_104251.jpg
    IMG_20230417_104251.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 59
8 Nisan girişli olanlara daha işlem yapılmadı bende de aynı şekilde bayram sonrasına kalır gibi duruyor ama 9 Nisan da olan kargom PTT şubesinde şu an 😅

Nasıl oluyor ya ben anlamıyorum bu gümrüktür. Vs işlerini bir klavye gelecek altı üstü C4 istemedik Çin'den.

Nasıl oluyor ya ben anlamıyorum bu gümrüktür. Vs işlerini bir klavye gelecek altı üstü C4 istemedik Çin'den.
Yıllardır akıl sır ermiyor hocam bunlara asıl mesele ülkeye girdikten sonrası elin çinlisi 3 günde ülkeye ulaştırıyor ama sonrası curcuna cümbüş bekle dur işin yoksa birde işin PTT kısmı var bi 10 günde onlar bekletir mis.

Yıllardır akıl sır ermiyor hocam bunlara asıl mesele ülkeye girdikten sonrası elin çinlisi 3 günde ülkeye ulaştırıyor ama sonrası curcuna cümbüş bekle dur işin yoksa bir de işin PTT kısmı var bir 10 günde onlar bekletir mis.

Harbiden 1 haftada ülkeye geldi 11 gündür Türkiye'de bekliyor anlamadım bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı