AliExpress uzun mesafeli taşıyıcı ofisine ulaşan kargo ne zaman gelir?

Hocam herkes başka bir şey söylüyor, Türkiye'de mi yani?

Evet. Geçmiş işlemlere bakarsanız Çin'den yola çıkmış. Genelde 2-3 gün içerisinde Türkiye gümrüğünde işlem görür ve PTT Kargo'ya teslim edilir.

Yok hocam gümrüğe doğru geleceği yerde toplanmış. Adından da anlaşılıyor uzun mesafeli taşıyıcı ofisi yani uzun mesafeli bir yolculuğa çıkacak. Çin'den Türkiye'ye geliyordur muhtemelen. Süreyi bilmiyorum maalesef.
Gemi firmasına ulaştı,yola çıkmak üzere.
@06 Fil Necati hocamın dediği gibi ürün Türkiye'deymiş hocalarım. Mailimi kontrol ettim; Aliexpress tarafından atılan mailde kargonun uzun mesafeli taşıyıcı ofisine ulaştığını ve Türkiye'de olduğunu, en kısa sürede Türkiye'deki dağıtım firması tarafından alınıp teslim edileceği yazıyor.

Selam, iPad için kalem almıştım. Yaklaşık 6 gün oldu, bugün uzun mesafeli taşıyıcı ofisine ulaştı yazıyor. Bu nerede? Türkiye'ye geldi mi yoksa Çin'den mi çıkıyor? Kargo ne zaman gelir? Malum sınava az kaldı, kalem lazım.

Eki Görüntüle 2175894
Minimum 3-4 günde teslim alırsınız diye tahmin ediyorum.

Minimum 3-4 günde teslim alırsınız diye tahmin ediyorum.
IMG_0160.jpeg

PTT teslim almış mı oluyor hocam? Yani gümrükten geçmiş mi ürün? Mailime gelmişte Aliexpress tarafından.

@06 Fil Necati

Eki Görüntüle 2176935
PTT teslim almış mı oluyor hocam? Yani gümrükten geçmiş mi ürün? Mailime gelmişte AliExpress tarafından.

@06 Fil Necati

Evet maksimum 4 günde elinizde olur hocam.

Gemi firmasına ulaştı,yola çıkmak üzere.
Uçak ile geliyor.

Hocam herkes başka bir şey söylüyor, Türkiye’de mi yani?
Türkiye'de PTT teslim almış maksimum 4 günde gelir diyorum ben hocam. En başta da söylediğim gibi. Diğer arkadaşlar baya bilgisiz konuşuyor.

Ancak Aliexpress uygulaması hala böyle gösteriyor hocam. Ne gümrükten geçtiği ne de geldiği yazmıyor, anlamadım.
IMG_0161.jpeg

Uçak ile geliyor.

Türkiye'de PTT teslim almış maksimum 4 günde gelir diyorum ben hocam. En başta da söylediğim gibi. Diğer arkadaşlar baya bilgisiz konuşuyor.
Teşekkür ederim hocam bekleyip göreceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı