Aliexpress XFX 470/480/570/580 olması gerekenden düşük fiyat

31 sayfayı henüz bitirdim bu nedir arkadaş gerim gerim gerildim. Hele şu minnoş 1 dolar teklifine bayıldım. Neyse, şaka bir yana. Aliexpress güvencesi var alırsınız paranızı. Dispute devamke. :)
Aynen dostum. Satıcının sahteliklerini de ekledim kanıt kısmına. Adamlar ısrarla kabul etmiyor ve beklemeye devam ediyor. 24 Şubatta Ali express devreye girecek diye bekliyorum işte.

1 dolar sinemasını banada yaptı reddettim aliexpressi bekliyoruz.hong konga gitti zaten uçak orada kaldı

Dosya Ekleri

• Adsı11z.jpg
    Adsı11z.jpg
    170,7 KB · Görüntüleme: 87
  • Adsıaz.jpg
    Adsıaz.jpg
    143,3 KB · Görüntüleme: 84
selamın aleyküm arkadaşlar aynı satıcıdan bende sipariş vermiştim ama bende şüphede kalmıştım sizin formunuzu gödüm okudum ve şimdi 11 gün sonra kapanacak 11 gün kargo süresi var daha ürünü gelen vs varmı ona göre iptal talabi oluşturacağım bana verdiği takip numarası ise şu ; RU911045451NL satıcı ise Shop911299133 içinden tamirli bile gelse benim için olurdu ya

O kadar cok sıkıldım ki. Ne olacaksa olsun artık. Iptal da edemiyorum siparisi. Saldım iyice.
[url=https://hizliresim.com/49mpL7][/URL]

Tartışma aç butonuna bastığım zaman boyle yazıyor.

Hocam durumunuz nedir, şu an iptal ettiniz mi, geldi mi, ya da parayı aldınız mı?

Selamünaleyküm arkadaşlar aynı satıcıdan bende sipariş vermiştim ama bende şüphede kalmıştım sizin formunuzu gödüm okudum ve şimdi 11 gün sonra kapanacak 11 gün kargo süresi var daha ürünü gelen vs var mı ona göre iptal talabi oluşturacağım bana verdiği takip numarası ise şu; RU911045451nl satıcı ise SHOP911299133 içinden tamirli bile gelse benim için olurdu ya.

Hocam siz ne yaptınız şu an, iptal mi ettiniz?

22 sayfayı oku da gör olayın aslı neymiş. Keşke 2. el çıksaydı...

Hocam durumunuz nedir? Ahhh aaah hiç sorma. Boşa zaman bekledik işte. Neyse ki paramızı alacağız. Satıcı paramı iade işlemini kabul etmezse sonuna kadar beklerse Ali Express devreye girip paramı iade edecek. Satıcı tabii sonuna kadar bekler. Belki yanlışlıkla kabul tuşuna basar falan diye düşünür herhalde. İnşallah kimse parasını kaptırmaz.

Hocam 15 gün dolmadan dispute acılıyor mu? Ben de vermistim yeni gordüm.

selamın aleyküm arkadaşlar aynı satıcıdan bende sipariş vermiştim ama bende şüphede kalmıştım sizin formunuzu gödüm okudum ve şimdi 11 gün sonra kapanacak 11 gün kargo süresi var daha ürünü gelen vs varmı ona göre iptal talabi oluşturacağım bana verdiği takip numarası ise şu ; RU911045451NL satıcı ise Shop911299133 içinden tamirli bile gelse benim için olurdu ya
İptal et kardeşim. O takip numarası sana ait değil. Ürün gelmez. Barkod kodun bile hatalı gösteriyor.
Hocam durumunuz nedir, şu an iptal ettiniz mi, geldi mi, ya da parayı aldınız mı?

Hocam siz ne yaptınız şu an, iptal mi ettiniz?

Hocam durumunuz nedir? Ahhh aaah hiç sorma. Boşa zaman bekledik işte. Neyse ki paramızı alacağız. Satıcı paramı iade işlemini kabul etmezse sonuna kadar beklerse Ali Express devreye girip paramı iade edecek. Satıcı tabii sonuna kadar bekler. Belki yanlışlıkla kabul tuşuna basar falan diye düşünür herhalde. İnşallah kimse parasını kaptırmaz.

Hocam 15 gün dolmadan dispute acılıyor mu? Ben de vermistim yeni gordüm.
10 gün içinde dispute açılıyor. İtiraz ettim işte kanıtları gösterdim. 24 şubatta ali express devreye girecek. Paramı geri verecek.

Disputeee açıp ekleniyor demi ?
Evet foto olarak atıyorsun ekleme yapıyorsun. Ayrıca sebebini açıklıyorsun. Açıkça adamların dolandırıcı olduklarını, yanlış kargo takip numarası gönderdiğini yazdım. Bunlardan alışveriş yapanların parasını iade etmelerinin gerektiğini yazdım.

Geri
Yukarı