Aliexpress XFX 470/480/570/580 olması gerekenden düşük fiyat

dostum canlı desteğe nasıl ulaştın ben bir türlü evayı atlatamıyorum para iadesi geldi ama bende senin gibiyim 78.20 dolar ve eva ya geri ödeme sorunlarında ki verdiği cevap bu"

Eva, kontrolün ardından geri ödemenizin şu anda işlendiğini gördü.

Normalde 3-20 iş günü içinde tarafınızdan alınacaktır .

Geri ödeme kartı:
Geri ödeme durumunu takip etmek için bankanızla iletişime geçmekten çekinmeyin. AliExpress'in paranızın ne kadar önemli olduğunu bildiğini garanti ettik ve bunun uygun şekilde ele alınmasını sağladık."
geri ödeme ilerlemisi hala Refund Processing bu yazıda bana yatan bir para var ama aliexpress sisteme işlememiş pazar günü olduğundan diyecem ama para hesaba yattıktan sonra işlenmesi lazım değilmi
valla 3 saat uğraştım dostum farklı siparişler üzerinden bir sürü seçenek deneyerek ulaştım.tam nasıl bilmiyorum.

benimde 4 martta anlaşmazlık sonuçlanacak yazıyor hala cevaplanmadı.95 dolara almıştım fakat forumda görüyorumki 78.20 dolar iade alan arkadaşlar olmuş. Ürün şu an 78.20 eurodan satışta olduğu için döviz birimine bakmadan doları yapıştırıyorlar.Bende canlı destekle görüştüm.Dedim en azından baştan uyarayım böyle bir durum varmış banada eksik yatmasın diye.
3-4 gün daha bekleyeceğim.temsilci not aldım ileteceğim falan dedi.

Arkadaşlar tam parayı yatırıyorlar. Merak etmeyin. Size 156 dolar gönderirlerse kalanı sonra gönderiyorlar. İki parça şeklinde geliyor para.
ne kadar sonra 2 üründe anlaşmazlığım var birinde 78.20 yattı kalanı için uğraşıyorum.diğeri ise hala devam ediyor anlaşmazlık sürecinde

BUGÜN KONUŞULAN ŞEYLER:

Hi! We are happy to see you again. My name is Sabrina❤, what can we do for you today?
hello sabrina i speak turkish please translate
Hello there
You have reached the English Customer Support. I really wanted to help you. If it's okay if I can use an online translator, like‘Google Translate' for our conversation?
10:25
tamam sorun yok.geri ödememle alakalı bir sorun var.geçen hafta da canlı destekle konuşmuştum.78.20 euro ya aldığım bir ürün e 96.16 dolar geri ödeme yapılması lazımdı.fakat 78.20 dolar ödeme yapıldı.78.20 euro=96.16 dolar
Bu bilgi için teşekkürler. Sistemimizdeki ayrıntıları doğrulayayım. Lütfen bunu sizin için kontrol etmem için bana bir veya 2 dakika verin.
okay im waiting
1615620352710_hnknrp68b9h6.jpg

Thank you
10:29
Beklediğiniz için sabrınız için teşekkür ederiz ve bekleme süresi için özür dileriz.
Kontrol ettikten sonra, siparişiniz için tam geri ödeme yaptığımızı görüyorum. Normalde, banka işleminden sonra ödeme kartınızda 3-20 iş günü içinde alacaksınız.
yani 96.16 dolar geri ödeme yapılmış mı ?
Evet kesinlikle
Endişelenmeyin, paranızı kesinlikle tam olarak geri alacaksınız ve ben de müşteri olduğum için bu konuda size yardımcı olmaya istekli ve istekliyim ve bu mükemmel fırsatı sizin gibi değerli müşterilerime yardımcı olmak için kullanmak istiyorum.
sanırım 2 parça halinde olarak gelecek.fotoğrafta gözüktüğü gibi 78.20 dolar ödeme geldi .17 dolar gelmedi onu bekleyeceğim sanırım?
Evet. Bunu sistemimizde zaten onayladığım için tek yapmanız gereken lütfen sabırla beklemek. Geri ödemenizi en kısa sürede alacağınızı içtenlikle umuyorum. Eminim bu süreci tamamladıktan sonra olumlu bir yanıt alacaksınız
yardımınız için çok teşekkür ederim.bu dolandırıcı satıcıdan aldığım diğer ürün var o sonuçlanmadı.bu konuda da yardımcı olur musun?
Elbette bunu senin için çözmekten mutluluk duyarım
Lütfen sohbet penceresine açılan seçicide sipariş numarasını seçin.

Hff364fbefcaa47889996e94d9932c055N.jpg_140x140.jpg

HUANANZHI X99 BD4 DDR4 Motherboard Set With Xeon E5 2620 V3 LGA2011-3 CPU 2 * 8GB = 16GB PC4 2666MHz DDR4 Memory REG ECC RAM​

$53,52
x1
Finished

10:34
Üzgünüm, sadece aynı sıraydı
bu diğer ürün hala anlaşmazlık sürecinde.sahte takip numarası verdi.başkası adına gönderilmiş.ülkemde mağdur olan çok insan var bu satıcıdan.
O sipariş numarasını sorabilir miyim lütfen?
bu zaten aynı sipariş numarasında iki ürün var.biri sonuçlandı ekran kartı olan.bu ise anakart seti.
1.si 96.16 dolar bu ise 53.52 dolar
MAy Orada sahip olduğunuz sipariş numarasını soruyorum?
biraz bekler misiniz ?
.
10:38
Evet. Tüm endişeleriniz çözülene kadar bu sohbetten ayrılmayacağım

Loading
ekranda yazan numara 5008417144234321 sizde bakar mısınız fotoğrafa ?
Bu iki parça için miydi?
Tamam, şimdi iki emrini de aldım.
evet.şimdi sadece bahsettiğim 2. ürün için anlaşmazlık sayfasını da gönderiyorum
1615621268253_3qp66rwla96a.jpg

Checking on this
okay im waiting
Bekleyiş için üzgünüm
no problem
10:43
Kontrolün ardından, anlaşmazlık ekibi, anlaşmazlık kapandığında ve geri ödeme hazır olduğunda size e-posta güncellemelerini gönderecektir.
Bu sipariş için paranızı geri almanızı istediğimizden, ödemenizin artık korunduğundan ve satıcıya bırakılmadığından emin olmak isterim.
Bugün sorununuzu çözebildim ve çözümü size net bir şekilde anlatabildim mi?
evet ama siparişte genel olarak bir sorun var.mağdur edilmekten korkuyorum.kısaca anlatayım.iki ürün için aynı gün anlaşmazlık açtım.fakat sadece 1. olan çözüldü alieexpress 96.16 dolar geri ödeme teklif etti.kabul ettim.fakat 78.20 dolar geri ödeme yapıldı.geçen hafta canlı destekten bu para sorununu yazdım ve çözüldüğü söylendi.diğer siparişim ise hala anlaşmazlık süresinde hala bir çözüm yok.işler çok karıştı ve çok yorucu bir hale geldi.
Evet, şimdilik anlaşmazlığınızın bitmesini beklemek için sabrınızı rica ediyorum.
10:49
pekala kalan 17 dolarlık ödemeyi ve diğer ürünün anlaşmazlığınında bitmesini bekleyeceğim.para dolandırıcı satıcıya gitmesin.ülkemden çok fazla insan mağdur oldu ve bu 78.20 euro dolar karışıklığını yaşayan çok insan var.
Evet, bu bilgiyi sizin için açıklığa kavuşturmama izin verin. İtiraz sona erdikten sonra geri ödemenizin tam tutarını alacaksınız
Ben size çok teşekkür ederim .bilgilendirme olarak bu satıcıdan mağdur olan insanların birleştiği 40 sayfalık bir internet sayfası bile var Aliexpress XFX 470/480/570/580 olması gerekenden düşük fiyat
10:52
şimdilik beklemekten başka yapabileceğim bir şey yok sanırım.
Bu satıcıyla ilgili tüm yorumlarınızı not aldığımdan emin olabilirsiniz
Buna dikkatimizi çektiğiniz için teşekkür ederiz. Binlerce satıcımız var. AliExpress, satıcıların yanlış davranışlarını çok ciddiye alır ve sorumsuz satıcıların itibarımızı zedelemesine izin vermeyiz. Şirketimiz bu tür satıcıları ortadan kaldırmak için çok çalışıyor.
evet satıcı çoktan mağazasını kapattı zaten.farklı isimlerle mağaza açıyorlar ve genelde fransa üzerinden satış yapıyormuş gibi gösteriyorlar.ama insanlara sahte takip numarası veriyorlar.benzer bir konu : reddit.com/r/Aliexpress/comments/l90j0p/fake_stores_on_aliexpress/
Şimdi endişelenmene gerek yok. Kaygınızı uygun şekilde belgeledim ve hesabınızın üzerine bildirdim, böylece bu kayıt altına alınacak ve herkes durumunuz hakkında bilgilendirilecektir.
mağaza ismini değiştirip yine mağaza açıyorlar.ve anlaşmazlık sürecinde 1 dolar teklif ediyor ve alıcının onaylamasını bekliyorlar.taktikleri hep aynı.
eğer alıcı yanlışlıkla 1 doları teklif ederse dolandırmış oluyorlar
Endişelenmeyin, ana kaygımız her zaman müşterilerimizi korumak ve memnun etmektir. Satıcıyla ilgili şüpheli bir şey bulursak ve bunu kanıtlayabilirsek, satıcı hesabı dondurulur ve hatta bazen kapatılır, böylece artık AliExpress ile iş yapamazlar.
peki tekrar teşekkürler bekleyeceğim.sizi de bilgilendirmek istedim.bu kadar kolay nasıl sürekli aliexpress üzerinden mağaza açabiliyorlar ona şaşırıyorum.
10:57
Şimdi bunun üzerindeyim, benim tarafımda eylemin yapılmasını bekleyin ve en iyi çözülen şeyi yapın.
tamam bu konuşmada beklemeye gerek yok sanırım şu an değil mi?
mail olarak mı haberdar edileceğim ?
Bugün sorununuzu çözebildim ve çözümü size net bir şekilde anlatabildim mi?
evet teşekkürler
Evet, bu e-posta *********@hotmail.com üzerinden bilgilendirileceksiniz.
iyi günler dilerim.iyi çalışmalar :)
You are very much welcome! I'm so honored to assist you on today, thank you❤ If there is no further question, you may click "End Service" there will be a short survey to boost me and continue provide quality services. Take good care and stay healthy
Çok hoş geldiniz! Bugün size yardımcı olmaktan onur duyuyorum, teşekkür ederim❤ Başka sorunuz yoksa, "Hizmeti Sonlandır" ı tıklayabilirsiniz, beni güçlendirmek ve kaliteli hizmet vermeye devam etmek için kısa bir anket olacaktır. Kendine iyi bak ve sağlıklı kal

Son düzenleme:
Arkadaşlar tam parayı yatırıyorlar. Merak etmeyin. Size 156 dolar gönderirlerse kalanı sonra gönderiyorlar. İki parça şeklinde geliyor para.
Hocam kaç gün geçti aceba geçen ayın 19 da dispute açıldı cevap yok bişey yazmadılar bekliyorum halen normal mi nekadar daha bekliycem aceba
Aynı miktarda geri ödeme banada yapmış 20 dolar eksik alınmazsa geri kalanıda verilecektir deniyor fakat başkası ladığı için alınmış gözüküyor şimdi canlı destekten yazacağım.gelişmelerden birbirimiz haberdar edelim
Kaç gün sürdü aceba bana hiç cevap gelmedi geçen ayın 19 da açtık bugünle beraber 23 gün oldu cevap yok
Allaha şükür geri ödendi hepsi

Son düzenleme:
Hocam kaç gün geçti aceba geçen ayın 19 da dispute açıldı cevap yok bişey yazmadılar bekliyorum halen normal mi nekadar daha bekliycem aceba

Kaç gün sürdü aceba bana hiç cevap gelmedi geçen ayın 19 da açtık bugünle beraber 23 gün oldu cevap yok
Allaha şükür geri ödendi hepsi
parça parça mı bir seferde mi ödendi?

banada bugün normalde 578.60 dolar iade yapılması gerekirken 469.20 dolar tam para iadesi teklifi sunmuşlar bu durumla karşılaşan arkadaşlar anlaşmazlıktan itirazmı tekrardan yaptınız nasıl tam paranızı kurtardınız bilgilendirseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı