Aliexpress XFX 470/480/570/580 olması gerekenden düşük fiyat

DHL'den nasıl arattın? Ben DHL takip sitesinden sorgulatmayı denedim lakin hatalı takip numarası dedi. Linkini verir misin sorgulattığın sitenin?
Instagramdan yaz kanka istersen konusalım bi güncelleme olursa. "billiamwlake" kullanıcı adı.
Bendeki numara LZ646819209CN olduğu için aratılmıyor. Sahte GPU'nun bile ötesine geçmiş resmen herifler. Sahte olsaydı en azından 8 GB diye satar, tartışma açarak da iade alırdık.
Ben 8gb bi de 4gblık aldım 4gblık olan şu an seninki gibi güncellemeler almış, 8 olan dhl numarası verilen.
ALL-IN-ONE Paketverfolgung | 17TRACK bu siteden hangi kargo firmasıyla geldiğine bakabiliyorsun. ayrıca o firmanın orijinal websitesine giderek son güncellemeleri de görebiliyorsun.

Ben 8 GB bir de 4 GB'lık aldım 4 GB'lık olan şu an seninki gibi güncellemeler almış, 8 olan DHL numarası verilen.

Forumlardan vb. herhangi bir takip numarası alıp 580'miş gibi sisteme giriyor olabilir.

İyi yorumlar alan 580 satıcılarının biri 1700 liraya satıyordu. Yorumlarda bir Türk şöyle yazmış; "kart çok iyi indirim bekleyin 600e geliyor"

Bu satıcının birkaç hesabı daha var, birinde Machenike laptop, diğerinde 3600 ve 9400F gibi işlemcileri yarı fiyatına satıyor. Hiçbir hesabında da geri bildirim yok. Ya depoyu boşaltmak için ucuzdan veriyor, ya da çok nitelikli dolandırıcılık yapıyor.

Aliexpress gibi bir sitenin ne yapıp edip müşteriye parasını geri verdiğini bile bile dolandırıcılık yapmaya çalışmak hiç mantıklı değil. Sahte GPU olsa da bazıları anlamayıp para kazandırsa neyse de, sahte takip numarası ile insanları bekletip sonra da paşa paşa parasını iade etmek boşa uğraştan başka bir şey değil. Sahte GPU veya emekli maden işçisi alacağız gibi duruyor.

emekli maden işçisine razıyım açıkcası. Asıl amacı sanırım birkaç tane düşürüp parayı cebe indirmek olabilir.
Keşke taşımacılık firması kime gittiğini gösterse ama orijinal firma siteleri bu bilgileri veremiyor.

Satıcıya baktim peynir ekmek gibi satıyor ürünleri. Bende çok bir sey beklemiyorum açıkçası ama en azından orijinal olsun. RX 580 olsun bana yeter. Boş yere derde düşmemek için konuyu takip etmeyi bırakmıştım. Bir bakayim kargosu gelen olmuş mu dedim. Aman tanrim birde ne göreyim. Gözlerime inanamadim. " Beni, yıllardır ayni sahneyi paylastigim piyanist arkadaşım Ozanla aldatıyordu " diyen şarkıcının şaşkınlığı gibi kala kaldim. Şu anda ümitlerimin % 90'ı suya düştü. Geriye kalanlara hayata tutunmaya çalışıyorum. Hayırlısı deyip beklemeye devam ediyorum 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Satıcıya baktim peynir ekmek gibi satıyor ürünleri. Bende çok bir şey beklemiyorum açıkçası ama en azından orijinal olsun. RX 580 olsun bana yeter. Boş yere derde düşmemek için konuyu takip etmeyi bırakmıştım. Bir bakayim kargosu gelen olmuş mu dedim. Aman tanrim bir de ne göreyim. Gözlerime inanamadim. " beni, yıllardır ayni sahneyi paylastigim piyanist arkadaşım ozanla aldatıyordu " diyen şarkıcının şaşkınlığı gibi kala kaldim. Şu anda ümitlerimin % 90'ı suya düştü. Geriye kalanlara hayata tutunmaya çalışıyorum. Hayırlısı deyip beklemeye devam ediyorum 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Sipariş edenler olmuş eğer ulaşırsa onların ellin bende hemen almayı düşünüyorum hayırlısı bakalım.

İnsan düşünmeden edemiyor kaç tane ürün koymuş yüzlerce satış yapmış adam neden böyle bir şeyin altına girsin diye sonuçta anlaşmazlık açıp geri yollanacak kargolar. Bir bit arıyor insan illaki geri göndermeyenler de olur ya da ne bileyim anlaştığı ülkeleremi (gümrük vergisi) kazandırmak istiyorlar fakat bu da amaçsızca kaç ülkeden alınıyor hepsiyle anlaşıp gerisine de bu ülkeye gönderim yok der biter. Kargo bekleyen kişileri çok merak ediyorum açıkçası ne kadar saçmada olsa olumlu yorumlarını ve sonuna kadar onlara güvenip almak istiyorum.

İnsan düşünmeden edemiyor kaç tane ürün koymuş yüzlerce satış yapmış adam neden böyle bir şeyin altına girsin diye sonuçta anlaşmazlık açıp geri yollanacak kargolar. Bir Bit arıyor insan illaki geri göndermeyenler de olur ya da ne bileyim anlaştığı ülkeleremi (gümrük vergisi) kazandırmak istiyorlar fakat bu da amaçsızca kaç ülkeden alınıyor hepsiyle anlaşıp gerisine de bu ülkeye gönderim yok der biter. Kargo bekleyen kişileri çok merak ediyorum açıkçası ne kadar saçmada olsa olumlu yorumlarını ve sonuna kadar onlara güvenip almak istiyorum.

Büyük ihtimalle mining yapılmış o yüzden o kadar ucuz.

İnsan düşünmeden edemiyor kaç tane ürün koymuş yüzlerce satış yapmış adam neden böyle bir şeyin altına girsin diye sonuçta anlaşmazlık açıp geri yollanacak kargolar. Bir bit arıyor insan illaki geri göndermeyenler de olur ya da ne bileyim anlaştığı ülkeleremi (gümrük vergisi) kazandırmak istiyorlar fakat bu da amaçsızca kaç ülkeden alınıyor hepsiyle anlaşıp gerisine de bu ülkeye gönderim yok der biter. Kargo bekleyen kişileri çok merak ediyorum açıkçası ne kadar saçmada olsa olumlu yorumlarını ve sonuna kadar onlara güvenip almak istiyorum.
Henüz kimse almamış paketi, o yüzden işlem bitene kadar bekle bence. Ben buraya not giricem paket gelirse de gelmezse de.

Yeni konular

Geri
Yukarı