Aliexpress XFX 470/480/570/580 olması gerekenden düşük fiyat

Eğer minningli ise ciddi söylüyorum bu fiyat nimettir nimet indirim koduda var anında alırım söyliyim.
Eger satıcı ustune az bir miktar yazdıysa bana gelişi 1420 tl falan olacak. Miningli kart bile olsa en en en kötü fiyati 1500 tlye var. Ikisini 3000 tlye satarim. Aninda RX 570 siparisi veririm 5-6 tane

Eğer minningli ise ciddi söylüyorum bu fiyat nimettir nimet indirim koduda var anında alırım söyleyeyim.

Bende onu bekliyorum aynen.
Eger satıcı ustune az bir miktar yazdıysa bana gelişi 1420 TL falan olacak. Miningli kart bile olsa en en en kötü fiyati 1500 TL'ye var. Ikisini 3000 TL'ye satarim. Aninda RX 570 siparisi veririm 5-6 tane.

Bende alıp satıp tekrar almayı düşünüyordum ama gümrük sorun yaşatmasın ha bire ürün geliyor bu adrese diye?

Eger satıcı ustune az bir miktar yazdıysa bana gelişi 1420 tl falan olacak. Miningli kart bile olsa en en en kötü fiyati 1500 tlye var. Ikisini 3000 tlye satarim. Aninda RX 570 siparisi veririm 5-6 tane
Abi keşke kolay olsa öyle benimde aklıma geldi bir sürü kıl çıkar ne biliyim çok alıp satan olur alacak kişilerde farkında olur heralde.

Eger satıcı ustune az bir miktar yazdıysa bana gelişi 1420 tl falan olacak.

Aklıma satıcının bilerek şeyliğine 800 euro falan yazmış olabileceği de gelmedi değil. Konudaki mesajlar öyle bir kurt sürüsü soktu ki aklıma, satıcının kıs kıs gülerek 800 euro yazmış olabileceğini bile düşündüm. PTT çalışanının gelip kapıda 1500 lira vergi istemesi vesaire canlandı aklımda hep.

Bunlara daha dün baktığımda fiyatları 100 - 170 dolar arasıydı. Bugün tesadüfen gördüm ki bu fiyatlara düşmüş. BIOS'u modlanmış GT 630 çıkma riski var tabii ki lakin bir günde bu kadar düşmesi ilginç geldi. Siz ne düşünüyorsunuz?

Çoğunun yorumlarında fotolar var CPU Z de fake RX 560 yazıyor mesela.

Aklıma satıcının bilerek şeyliğine 800 euro falan yazmış olabileceği de gelmedi değil. Konudaki mesajlar öyle bir kurt sürüsü soktu ki aklıma, satıcının kıs kıs gülerek 800 euro yazmış olabileceğini bile düşündüm. PTT çalışanının gelip kapıda 1500 lira vergi istemesi vesaire canlandı aklımda hep.
Hadi gel de uyu şimdi 🤦‍♂️🤦‍♂️ nerden aklina geliyor boyle seyler? O kadarını yapmazlar. Ayrıca adam bana ok dedi. Soz verdi abisi oyle seyler yapmayacak 😂
Herkes sakin olsun. Orijinal çıkacak hepsi. Sadece mining yapılmış olarak gelecek. Şimdi herkes uyusun. Yarın ilk ışıklarla birlikte Gondora dogru hareket edeceğiz 😎

Hadi gel de uyu şimdi 🤦‍♂️🤦‍♂️ nerden aklina geliyor boyle seyler? O kadarını yapmazlar. Ayrıca adam bana ok dedi. Soz verdi abisi oyle seyler yapmayacak 😂
Herkes sakin olsun. Orijinal çıkacak hepsi. Sadece mining yapılmış olarak gelecek. Şimdi herkes uyusun. Yarın ilk ışıklarla birlikte Gondora dogru hareket edeceğiz 😎
sen ne zaman sipariş vermiştin

Yeni konular

Geri
Yukarı