Aliexpress'den 35 gündür kargo gelmedi

Kargom daha yola çıkmadığı halde bugün elime ulaştı. Sanırım kargo şirketleri bilgileri güncellemiyor. Toplamda 40 gün sürdü. Ancak paketin üzerinde 14 martta kargoya verilmiş olarak gözüküyor. Garip bi' durum.

Seninki anormal bir durum. Satıcıyla yazış.
Teslim süresi dolmadan ya süreyi uzattır ya dispute aç.
60 günlük 23 gün kaldı teslim süresi dolmasına hareket yok 60 günlük bedava kargolu ondan mı acaba ama 20 gün 25 gündür hareket yok toplam 36 gündür hareket yok her gün bakıyorum ne yazmam gerekiyor?

382375

ptt kargoda ve aliexpress de durum böyle?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    33 KB · Görüntüleme: 54
@Tolga Samet

China Post Ordinary Small Packet Plus'da da sonda harfler var, Çin'den çıkana kadar bilgi verir.
Blacktiger5'inki takipli.

Sonuna kadar takipli olanlar PTT tarafından imza karşılığı teslim ediliyor.
@blacktiger5

TR'ye giriş yapmamış olarak gözüküyor de, kendisi oradan kontrol etsin. Paran havaya gitmez merak etme. Teslim süresi dolmadan gelmez ise iade istersin, ses vermez ya da olumsuz cevap verirse (teslim süresi dolmadan) dispute açarsın ya da dilersen teslim süresini uzattırırsın. Belki bunlara gerek de kalmaz.

Ama dediğim gibi seninki fazla beklemede kalmış, anormal.

Son düzenleme:
@Tolga Samet

China Post Ordinary Small Packet Plus'da da sonda harfler var, Çin'den çıkana kadar bilgi verir.
Blacktiger5'inki takipli.

Sonuna kadar takipli olanlar PTT tarafından imza karşılığı teslim ediliyor.
@blacktiger5

TR'ye giriş yapmamış olarak gözüküyor de, kendisi oradan kontrol etsin. Paran havaya gitmez merak etme. Teslim süresi dolmadan gelmez ise iade istersin, ses vermez ya da olumsuz cevap verirse (teslim süresi dolmadan) dispute açarsın ya da dilersen teslim süresini uzattırırsın. Belki bunlara gerek de kalmaz.

Ama dediğim gibi seninki fazla beklemede kalmış, anormal.
anladım sağolasın , baya bekledim harekette yok acaba satıcı sahte kod mu verdi kargo çalındı mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı