AliExpress'den Alınan Ürün 4 Gündür Gümrükte Bekliyor

Merhaba arkadaşlar. Sorum şu: 750 Ti aldım ve ürün ülkeye ulaştı diyor, üstelik 4 gündür en ufak hareket yok. Yaşayan oldu mu çok sürer mi gelmesi?

IMG_20190827_214157.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurtdışı siparişleri eskisi gibi değil. Artık Türkiye'ye vardıktan 1-2 gün sonra teslim olayı kalmadı. Son takipli kargomda paket 3 hafta Türkiye'de bekledi mesela. Hem de 2 hafta boyunca hiç takip bilgisi girilmedi sadece ülkeye girdi bilgisi vardı. Bir gün baktım paket ankara İstanbul dolaşmış :) 1 hafta sonra da geldi.

Yurtdışı siparişleri eskisi gibi değil. Artık Türkiye'ye vardıktan 1-2 gün sonra teslim olayı kalmadı. Son takipli kargomda paket 3 hafta Türkiye'de bekledi mesela. Hem de 2 hafta boyunca hiç takip bilgisi girilmedi sadece ülkeye girdi bilgisi vardı. Bir gün baktım paket ankara İstanbul dolaşmış :) 1 hafta sonra da geldi.
Teşekkürler kardeşim. O zaman sabr etmek gerekiyor bu vakitten sonra . Umarım vergi çok çıkmaz

Yeri gelir 10 gün beklersin yeri gelir daha fazla. Bu tamamen PTT'ye bağlı. Hangi torbalar açılıp işlendiğine. Sabırlı olup beklemekten başka çareniz yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı