Aliexpress'den alınan ürün kaç günde gelir?

melgoth

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
KTÜ Well come to FF
Aliexpres'in hızını denemek için ilk alışverişimi yaptım, 0.22 Dolar değerinde bir Type-C to micro USB aldım. Sizce kaç günde gelir, çok uzun sürer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aliexpres'in hızını denemek için ilk alışverişimi yaptım, 0.22 Dolar değerinde bir Type-C to micro USB aldım. Sizce kaç günde gelir, çok uzun sürer mi?
0.45$ kulaklık aldım bedava kargo metoduyla yolladı. 5$ üründen önce geldi yani satıcın kargolama zamanına ve kargo şirketine bağlı hızlı gelip gelmemesi yani değişkenlik gösterebilir ve sorun şurda 0.45$ ürün bile 5$ üründen önce geldi ona yanıyorum, hala kargoyu beklemekteyim :)

Bu iş biraz şansınıza, birazda bağlı olduğunuz PTT şubesine bağlı. Ben hem getiren kuryeyi tanıyorum hemde aldığım şeyler yurt dışından direk yanımdaki şubeye geliyor . her ay bir şeyler alıyorum 8-15 gün arası süresi var. Takipli aldığım zaman 15*25 gün arası sürebiliyor.

Bu iş biraz şansınıza, birazda bağlı olduğunuz PTT şubesine bağlı. Ben hem getiren kuryeyi tanıyorum hemde aldığım şeyler yurt dışından direk yanımdaki şubeye geliyor . her ay bir şeyler alıyorum 8-15 gün arası süresi var. Takipli aldığım zaman 15*25 gün arası sürebiliyor.
Aynen PTT şubesinede bağlı. Benim bir ürünüm 9 günde PTT şubesine geldi. Cumartesi, Pazar tatil diye dağıtıma çıkmadı. Pazarteside çıkmamıştı. Baktım PTT sitesinden salı 16.00 gibi gene dağıtıma verilmemişti. Bende gidip kendim aldım. Yani hafta sonu hariç 3 günde gelicekti (nasıl 3 gün diyenlere salı dağıtıma verilmediğinden çarşamba verilecekti büyük ihtimalle belki çarşambada verilmicekti gidip almazsaydım bunu bilemeyiz.)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı