AliExpress'den alınan ürün ne zaman gelir?

1645126991025.png

Evet nakit olarak vermiştim. 300 TL'lik ekran kartına yanlış hatırlamıyorsam 30 TL civarında vergi çıkmıştı.

Teşekkürler çok fazla vergi çıkmaz o zaman bşr arkadaştan duymuştum 5000 TL'lik vergi çıkabilir bile demişti gümrükte kalmasından korkuyorum.

Hocam deneme için ucuz 10 20 TL'lik bir şey sipariş edip denesem bir kere aldıktan sonra öğrenirim zaten vergi olayını vs.
Yukarıdaki hocam daha tecrübeli Aliexpress konusunda. O yüzden sıkıntı olacağını sanmıyorum. Vergiyi ödemişsiniz.

Hocam deneme için ucuz 10 20 TL'lik bir şey sipariş edip denesem bir kere aldıktan sonra öğrenirim zaten vergi olayını vs.

Sipariş sekmesinde yazıyor vergi olayı. Birazdan size birkaç link bırakacağım anlarsınız tam anlamıyla aklınızdan hesaplarsınız vergiyi(ya da hesap makinesinden hesaplarsınız).
Buradan bakarak da size ne kadar kesileceğini anlarsınız.

Sipariş sekmesinde yazıyor vergi olayı. Birazdan size birkaç link bırakacağım anlarsınız tam anlamıyla aklınızdan hesaplarsınız vergiyi(ya da hesap makinesinden hesaplarsınız).
Buradan bakarak da size ne kadar kesileceğini anlarsınız.

Sağ olun hocam teşekkürler 18 yaş altıyımda sipariş vermekte sıkıntı yaşar mıyım galiva AliExpress kimlik istiyordu.

Geri
Yukarı