AliExpress'den alınan ürün ne zaman gelir?

Maske bu gönderşm ücretide 65 tl

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220217-205829.jpg
    Screenshot_20220217-205829.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 32
AliExpress'ten bir tane Spider-Man maskesi almayı düşünüyorum cosplay maskelerinden fotoğraflarda gerçekçi duruyor ama geldiğinde bir sıkıntı çıkar mı? İade de yapılmıyor diye biliyorum ne kadar zamanda getirirler?
İşlemci ve ekran kartı almıştım. Yaklaşık 2-3 haftada ve sağlam olarak gelmişlerdi. Fakat satıcıdan satıcıya değişebilir dikkat edin. Bu arada gümrük vergisine düzenleme geldi mi bilmiyorum fakat onu da araştırın bence.

İşlemci ve ekran kartı almıştım. Yaklaşık 2-3 haftada ve sağlam olarak gelmişlerdi. Fakat satıcıdan satıcıya değişebilir dikkat edin. Bu arada gümrük vergisine düzenleme geldi mi bilmiyorum fakat onu da araştırın bence.

Gümrük vergisi ödemeyle birliktemi alınıyor yoksa + olarak sonradan mı ödemem gerek.

Gümrük vergisi ödemeyle birliktemi alınıyor yoksa + olarak sonradan mı ödemem gerek.
Ben 2019 yılında almıştım. Gümrük vergisini kargocuya vermiştim. Şu an öyle mi bilemiyorum ama.

Kapıda nakitmş vermiştiniz ne kadar tutar acaba 500 tl lik bir ürünün vergisi
Evet nakit olarak vermiştim. 300 TL'lik ekran kartına yanlış hatırlamıyorsam 30 TL civarında vergi çıkmıştı.

Geri
Yukarı