AliExpress'te iadeyi Param Güvende ile yapmak sorun olur mu?

Salih7158

Decipat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba. Ben AliExpress'ten ürün almıştım fakat beğenmediğim için iade edeceğim. Kargo fiyatları epey pahalı olduğu için bende sinsilik edip sahibinden Param Güvende ile iade etmeyi düşünüyorum. Sizce mantıklı mıdır? Sorun çıkar mı?

İade edince kargo onlara ait değil mi?
Yurt disi urunlerde degil.

Merhaba. Ben AliExpress'ten ürün almıştım fakat beğenmediğim için iade edeceğim. Kargo fiyatları epey pahalı olduğu için bende sinsilik edip sahibinden Param Güvende ile iade etmeyi düşünüyorum. Sizce mantıklı mıdır? Sorun çıkar mı?
Aliexpress'den aldiginiz bir urunu nasil Sahibindene iade etmeyi planliyorsunuz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240223_174536_AliExpress.jpg
    Screenshot_20240223_174536_AliExpress.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 12
Kral sen anlamadın sanırım. Kargoyu kendimiz yapıyoruz. :D
Kargo ne alakasi var? Param Guvende Sahibinden'e ait. Aliexpress urunu icin Param Guvende kullanamazsiniz ki. Sahibindenden alisveris yapmadiniz, Aliexpress'den yaptiniz.

Konuyu kimse anlamamış. :D İade PTT Kargo ile yapılabiliyor. Bende diyorum ki sahibindende PTT Kargo ile ücretsiz gönderim yapılabiliyor. Bunu demek istedim sadece. Bazıları gülecek yer aramış. :D

Kargo ne alakasi var? Param Güvende Sahibinden'e ait. AliExpress urunu icin Param Güvende kullanamazsiniz ki. Sahibindenden alisveris yapmadiniz, AliExpress'den yaptiniz.

Şimdi bak teker teker anlatacağım anlaman için. Kendim ilan açacağım. Başka bir hesaptan da satıcının adresi ile satın alacağım. Olay bu.

Şimdi bak teker teker anlatacağım anlaman için. Kendim ilan açacağım. Başka bir hesaptan da satıcının adresi ile satın alacağım. Olay bu.
Tamamda Sahibinden, Çin'e gönderim yapmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı