Elektronik AliExpress'te kablosuz gamepad 125 TL

Bilgisayara bağladınızmı oyunlarda da dener misiniz benim de alasım geldi şu an.

Denedim hocam, Detroit'te denedim güzel. Tek problem, B ile A tuşu ters çalışıyor. Yani oyunda A'ya bas dediğin de A'ya basıyorsun ama B algılıyor. Bu durum canımı sıksa da 127 TL göz önünde bulundurulunca gamepade kötü bir şey diyemiyorum.

Denedim hocam, Detroit'te denedim güzel. Tek problem, b ile a tuşu ters çalışıyor. Yani oyunda A'ya bas dediğin de A'ya basıyorsun ama b algılıyor. Bu durum canımı sıksa da 127 TL göz önünde bulundurulunca gamepade kötü bir şey diyemiyorum.

Onun sebebi Xbox kontrolcüsünün kontrol şemasını ele almasından ötürü. Fotoğrafta göreceğiniz üzere sizin A ya bastığınız yerde aslında B var. Fotoğrafa bakarsanız demek istediğimi anlarsınız.

Dosya Ekleri

• IMG_0413.jpg
    IMG_0413.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 39
Hocam ben bir el pes13 attım direkt, iki tane F710 vardı bende arkadaşım Xbox oyuncusu olduğu için rahatsız oluyordu, bu kol ilaç gibi geldi dedi

Hocam o tarz oyunlarda hassasiyetin bir önemi yok. Alışkanlıktan dolayı bu gamepad iyi gelmiştir ama benim anlattığım farklı bir olay. Şöyle anlatayım, Forza'da gaz tuşuna bastığın oranda araç gaz yemiyor. Bunun yerine belli bir noktada algılıyor ve ne kadar bastığın fark etmeksizin araç tam gaz yiyor. Klavyeden tuşa basmışsın gibi düşün.

Hocam o tarz oyunlarda hassasiyetin bir önemi yok. Alışkanlıktan dolayı bu gamepad iyi gelmiştir ama benim anlattığım farklı bir olay. Şöyle anlatayım, Forza'da gaz tuşuna bastığın oranda araç gaz yemiyor. Bunun yerine belli bir noktada algılıyor ve ne kadar bastığın fark etmeksizin araç tam gaz yiyor. Klavyeden tuşa basmışsın gibi düşün.

+ Ben sırf bu durumdan dolay F310 gamepadimi satmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı