Elektronik Logitech F710 Kablosuz Gamepad 645 TL

Tuşları çok çabuk bozuluyor, zamanında bir tane almıştım aylar sonra bir tuşu bozuldu hangisi hatırlamıyorum daha sonra bir tane daha aldım aynı tuş yine bozuldu. Daha sonra Xbox One kontrolcüsü satın aldım yıllardır kullanıyorum hiç bir sıkıntısı yok. Bence almışken kaliteli bir şey alın derim. Ayrıca kablosuz cihaz ve sürücüleri çok eski, bu sürücüler güncellenmediği için de alıcısı çoğu zaman kopup duruyor o da ayrı şekilde delirtmişti beni. F310 modeli en azından kablolu, bu modelden almayı yine de planlıyorsanız onu öneririm aralarında ki tek fark kablo.
Dillendirdiğin problemlerin hiçbiri bende olmadı 8 yıldır kullanıyorum ve hala taş gibi çalışıyor.
Bu arada alıcısının mesafesini uzatmak için zaten adamlar uzatma kablosu koyuyor kutunun içine.

F710 artık eskidi, fiyatına göre fena durmayabilir ama F710'dan daha ucuza GXT 590 Bosi varken yüzüne bakmazdım.

2 yıl 6 aydır kullanıyorum ve şu ana kadar ne kronik sorun yaşadım ne de bağlantı kopması gibi sorunlar. Şarjı hala ilk günkü gibi, 1-2 saatlik şarj ile 1-1.5 ay götürüyor, en yoğun kullanımda bile 2 haftaya kadar gidiyor.

Dillendirdiğin problemlerin hiçbiri bende olmadı 8 yıldır kullanıyorum ve hala taş gibi çalışıyor.
Bu arada alıcısının mesafesini uzatmak için zaten adamlar uzatma kablosu koyuyor kutunun içine.

Aldığım iki cihazda USB'yi taktığım bilgisayarın dibindeyken bile kopuyordu, tuşları bozulmadıysa büyük ihtimal ya çok az kullanıyorsunuz ya da rekabetçi oyunlar oynamıyorsunuz belki şansınıza sağlam bir model denk gelmiştir. Ben de böyle cihazları en rekabetçi oyunlarda bile özellikle nazik kullanırım ona rağmen bozulmayı başardı. Monster joystick almıştım o bile daha uzun süre gidecek gibi duruyordu ama çok küçük olduğundan iade ettim. Bu işi yapabilen benim gözümde iki firma var, birincisi Sony ikincisi Microsoft. Dualshock 3, 4, 5 ve Xbox kollarını yıllardır kullandım tuşları gevşemedi bile şimdi PS5 üzerinde Dualsense 5 kullanıyorum hala daha ilk gün aldığım gibi sorunsuz.

Zamanında 150 TL'ye mi ne almıştım. Şu anki piyasayı pek bilmiyorum ama ürün kaliteli yani verdiğiniz paraya değebilecek bir ürün.
Ayrıca kutunun içinden alıcısının menzilini arttırmak için uzatma kablosu çıkıyor baya işe yaradı.
Hocam kablosuz cihaz için o kabloyu hep düşünmüşümdür ne işe yarıyor diye, alıcıyı takacak halimiz yok diyordum beynim yanmıştı. Sayenizde şok oldum .d

F710 artık eskidi, fiyatına göre fena durmayabilir ama F710'dan daha ucuza GXT 590 Bosi varken yüzüne bakmazdım.

2 yıl 6 aydır kullanıyorum ve şu ana kadar ne kronik sorun yaşadım ne de bağlantı kopması gibi sorunlar. Şarjı hala ilk günkü gibi, 1-2 saatlik şarj ile 1-1.5 ay götürüyor, en yoğun kullanımda bile 2 haftaya kadar gidiyor.
Hocam yapısal olarak çok farkı var. Ben F310 kullanıyorum o tarz oyun kollarına alıştım. GXT 590'a alışamam muhtemelen.

F710 'u uzun zaman kullandım burada bahsedilen hiçbir sorunu yaşamadım. Yan odada bile çekim sıkıntısı yoktu tabi arayı çok açarsan gidiyor ama monitörün karşısında kışın battaniye altı oyun oynamak ayrı bir güzel klavye mouse ile olmuyor bu o yüzden alıyoruz zaten.

645TL etmez demek de büyük saçmalık 150TL ye satılan zaman ne zamandı şuan hangi zaman. Yani bunu bildiğiniz halde o kadar etmez dediğinizi düşünüyorum şuan ki ekonomik kriz yüzünden fiyatlar böyle yoksa 2-3 sene önce dediğiniz gibi 645TL etmezdi.

Hepsinden ayrı olarak benim gibi xBox gamepadini sevmeyenler için DS'a benzer en iyi ürünlerden birisidir.

310'da 710'da kol kullanma aliskanligi tam olarak dogru olmayan kisileri memnun eder ki bu tamamen aliskanlik meselesi. Burada tavsiye eden kisiler muhtemelen genelde analogları cek-birak seklinde kullaniyor. Ergonomisi de herkese uygun degil. Triger hassasiyeti haric bir şey sunmayacak dolayısıyla pek de alinanilir bir model degil. Cok ovuldgu icin aldim deli gibi pişman oldum. Kullanirken kafayi yiyordum. Analogda hassasiyet ucuz kollardan daha iyi bir seviyede ama oyle bir seviyede ki cek-birak seklinde yon vermek daha kolay oluyor, durum bu olunca da kola para vermenin tek amacı trigerdan ibaret olarak kalıyor. Amazon iade aldigi icin 710'dan kurtulsam da 310 elimde kaldi… en azindan bütçe arttirilma sansi varsa DS4'e ikinci el olarak bakilabilir.

Son düzenleme:
Ben ,2 yıldır kullanıyorum GTA 5 te çok iyi iş çıkarıyor ellerim çok terlediği için klavye de oyun oynamak zor oluyor. Hiç terleme yaptırmıyor seviyorum bu kolu kızıma da aldım 1 tane 500tl iken almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı