Elektronik AliExpress'te kablosuz gamepad 125 TL

Aynen analog olması lazım. Bende geleceğini beklemiyordum, parayı çöpe atar gibi satın almıştım. Gelmesi ve güzel çıkması şaşırttı.

Bu nedir? Hassasiyetimi arttırılıyor?

Gamepad test programi.

Kablolu baglanti yapabilen var mı https://drive.google.com/file/d/19phbIAnsoEjzTYyzN6sJkDxAzeKUvZH6/view?usp=sharing
Bende bu sekilde oluyor.

Baglanti yaptigi gibi geri kesiliyor.

USB 2 kisminda problem yaratti baska kisma taktim şu anda calisiyor kablolu baglantida analog olarak calisiyor analog destegi olan oyunlarda Steam otomatik ayar veriyor Xbox 360 Controller olarak goruyor ETS de kullandim cok guzel hissiyati geri bildirimi filan titresim olayi guzel.

Kablosuzda analog olayinin nasıl acilgini cozemedim.

Son düzenleme:
Gamepad test programi.

Kablolu baglanti yapabilen var mı https://drive.google.com/file/d/19phbIAnsoEjzTYyzN6sJkDxAzeKUvZH6/view?usp=sharing
Bende bu sekilde oluyor.

Baglanti yaptigi gibi geri kesiliyor.

USB 2 kisminda problem yaratti baska kisma taktim şu anda calisiyor kablolu baglantida analog olarak calisiyor analog destegi olan oyunlarda Steam otomatik ayar veriyor Xbox 360 Controller olarak goruyor ETS de kullandim cok guzel hissiyati geri bildirimi filan titresim olayi guzel.

Kablosuzda analog olayinin nasıl acilgini cozemedim.
hocam bluetooth üzerinden xbox modunu aktif ederseniz analog oluyo, ama dongle ile düz buton gibi oluyo, dongle ayarı varmıdr bilmiyom araştırmak lazım

Hocam Bluetooth üzerinden Xbox modunu aktif ederseniz analog oluyor, ama dongle ile düz buton gibi oluyor, dongle ayarı varmıdr bilmiyorum araştırmak lazım.

Xbox modu nasıl aktif oluyor ben o moda baglanamiyorum.

Hocam Bluetooth üzerinden Xbox modunu aktif ederseniz analog oluyor, ama dongle ile düz buton gibi oluyor, dongle ayarı varmıdr bilmiyorum araştırmak lazım.

1714423358756.png

Bunu diyorsaniz bu bende bu sekilde kalıyor kol baglanmiyor bu modda.

Son düzenleme:
Xbox modu nasıl aktif oluyor ben o moda baglanamiyorum.

Eki Görüntüle 2182192

Bunu diyorsaniz bu bende bu sekilde kalıyor kol baglanmiyor bu modda.

RB ve ışıklı ana ekran tuşuna basılı tutun hocam cihaz kapalıyken, hiçbir kablo dongle bağlı olmasın, Bluetooth açın PC ya da telefondan hangi cihazla kullancaksanız, RB ve ana ekran tuşuna basılı tutarken hızlı hızlı tuş yanıp sönmeye başlayınca bırakın ve Bluetooth'dan Xbox cihazı gözükcek onu seçip eşleyin, bu kadar

RB ve ışıklı ana ekran tuşuna basılı tutun hocam cihaz kapalıyken, hiçbir kablo dongle bağlı olmasın, Bluetooth açın PC ya da telefondan hangi cihazla kullancaksanız, RB ve ana ekran tuşuna basılı tutarken hızlı hızlı tuş yanıp sönmeye başlayınca bırakın ve Bluetooth'dan Xbox cihazı gözükcek onu seçip eşleyin, bu kadar.

Ben diger modlara gecirdim farkli modlar arasi gecmeyi denerken orada kaldi ama simdi devamli deneyince baglamayi eslemeden baglandi Xbox olarak sorun yok sabah kablosuz 360 olarak baglayip analog denemistim en sona getirince analog tuslarini ikisi birden basiyordu.

1714425056830.png

1714425099288.png

Soyle bir moduda var mesela ama nasıl actigimi hatirlamiyorum.

Ben diger modlara gecirdim farkli modlar arasi gecmeyi denerken orada kaldi ama simdi devamli deneyince baglamayi eslemeden baglandi Xbox olarak sorun yok sabah kablosuz 360 olarak baglayip analog denemistim en sona getirince analog tuslarini ikisi birden basiyordu.

Eki Görüntüle 2182223

Eki Görüntüle 2182225

Soyle bir moduda var mesela ama nasıl actigimi hatirlamiyorum.

Google TV remote bende hiç gelmedi hocam, hangi kombinasyonla geliyor ?deneyebilirim ben de. bende alttaki Xbox geliyor dediğim şekilde, sorunsuz çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı