Aliexpress'te satıcıya fiyat düşmesini söylemedim, sorun olur mu?

enes acu

Kilopat
Arkadaşlar ben Aliexpress'ten 55 dolara işlemci satın aldım fakat gümrükte sıkıntı yaşamamak için satıcıya mesaj atmayı unuttum sonradan aklıma geldi fakat 123 Türk geri bildirim var yorumlarda gümrüğe takılmama konusunda iyisiniz tarzı mesajlar var ve ürün paketlerinin resimleri atılmış satıcı bu gümrük işinde bilgili sanırım 5 dolar yazmış fiyatlara bana 55 dolarlı paketle göndermemiştir heralde daha pahalı işlemcilerde satıyor fakat hiç 20 doların üstünde paket yaptıgını göremedim bir sorun yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlamama ihtimali var. Ondan sipariş verenler gümrük mevzusunu bildirmiş olabilir. Yine de bi mesaj atıp sor bence. Paketin üzerine ne kadar yazdığı bilgisini verebilir.

Sorun olacağını düşünmüyorum. Yüksek ihtimalle ayarlarlar.
Sadece işlemci satıyor zaten satıcıya mesaj da attım öğrenmek için cevap yazmasını bekliyorum.
Ayarlamama ihtimali var. Ondan sipariş verenler gümrük mevzusunu bildirmiş olabilir. Yine de bi mesaj atıp sor bence. Paketin üzerine ne kadar yazdığı bilgisini verebilir.
Attım cevabı bekliyorum ama tek Türkiye için değil Ryzen işlemcilerde satıyor 700 800 Tl'ye onlardada düşük fiyat göstermiş Rusya Brezilya gibi yerlere.

Attım cevabı bekliyorum ama tek Türkiye için değil Ryzen işlemcilerde satıyor 700 800 Tl'ye onlardada düşük fiyat göstermiş Rusya Brezilya gibi yerlere.

Yeni işlemcin hayırlı olsun diyelim o zaman :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı