AliExpress'te teslimatı onayla butonuna basılınca bir sorun olur mu?

Daha fazla  
AliExpress'ten ilk defa alışveriş yapıyorum. Uygulamada ürün kargoya verildi bildirimi gelince bir bakayım dedim. Orada sanırım siparişi onayla/teslimatı onayla diye bir buton vardı ona bastım. Bu normal mi? Yoksa sipariş elime ulaştı bilgisi mi veriyor bu seçenek? Sosyal de bir konu gördüm millet sıkıntı falan yazmış. Bir problem olur mu? Ek olarak sipariş durumu bitmiş olarak görünüyor.

Hocam teslimatı onaylarsanız para karşı tarafa gidiyor. Yani yapmanız gereken şey şu;
Kargo size gelsin, onu kontrol edin. Baktınız ürünün bir sıkıntısı yok, o zaman teslimatı onaylayıp parayı karşı tarafa iletebilirsiniz. Öbür türlü de iade edersiniz.

Hocam teslimatı onaylarsanız para karşı tarafa gidiyor. Yani yapmanız gereken şey şu;
Kargo size gelsin, onu kontrol edin. Baktınız ürünün bir sıkıntısı yok, o zaman teslimatı onaylayıp parayı karşı tarafa iletebilirsiniz. Öbür türlü de iade edersiniz.

Daha gelmeden onay verdim ben yola çıkması için gereken bir onay olduğunu sanıyordum. İade işlemi oluşturmalı mıyım? Bir de sipariş durumu bitmiş olarak görünüyor bu ne demek

Geri
Yukarı