AliExpress'te yanlışlıka teslim edilmeyen ürünü onayladım

Hocam siparişlerim kısmına gidin, orada tamamlanan siparişleri bulun. Siparişinize tıklayın kargo takip sayfasına oradan ulaşabilmeniz lazım.

Ben mesela elime gelen, onayladığım ve yorum yazdığım siparişin kargo takip nosunu halen görebiliyorum o kısımdan.

İyice göz gezdirmeme rağmen bulamadım. Sadece sipariş No'yu görebiliyorum. Zaten gerek de kalmadı satıcı ürünü gönderdiğini söyledi ve ek olarak takip noyuda attı. Yani pek bir problem kalmış gibi görünmüyor. Tek kuşkum gümrükte sorun olup olmayacağı.

İyice göz gezdirmeme rağmen bulamadım. Sadece sipariş No'yu görebiliyorum. Zaten gerek de kalmadı satıcı ürünü gönderdiğini söyledi ve ek olarak takip noyuda attı. Yani pek bir problem kalmış gibi görünmüyor. Tek kuşkum gümrükte sorun olup olmayacağı.

O zaman sorun yok. Gümrükte niye sorun olsun ki? 10-15 gün içinde elinize ulaşır.

O zaman sorun yok. Gümrükte niye sorun olsun ki? 10-15 gün içinde elinize ulaşır.

Bilemedim hocam konuyu açmadan önce açılmış konulara bakınca birkaç kişinin ürünü onaylandığı için gümrükten geçmemiş geri dönmüş. Neyse bakacağız artık, sanırım önümde 10-15 gün var. Gelip gelmediği hakkında güncelleme yaparım buraya. İyi akşamlar diliyorum herkese teşekkür ederim yardımlarınız için.

Ürün elime ulaştı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı