Aliexpress'ten 2.el RX 570 alınır mı?

oscorp

Hectopat
Çok kazıkçı olduğunu biliyorum. Türkiye'de de ikinci el ürüne sıfır fiyatı çeken kazıkçılar var. Sıfır mı alalım, ne yapalım?

Çok kazıkçı olduğunu biliyorum. Türkiye'de de ikinci el ürüne sıfır fiyatı çeken kazıkçılar var. Sıfır mı alalım, ne yapalım?
Hocam goreceli seyler, butcenizle alakali. Eger butcem yok diyorsaniz risk alacaksiniz. Ben mining cikmasi rx580 almistim eski sistemimde, hicbir sorun yasamadim. Sans faktoru de var :) malum ulkenin gittigi yer belli degil. Sizde haklisiniz.

Cahilin elinde teknoloji bile tiksinç oluyor. Bir de alacak enayi buluyorlar. Bari ben de i3 6100 işlemcimi R5 1600 fiyatından satayım. :D
Hocam goreceli seyler, butcenizle alakali. Eger butcem yok diyorsaniz risk alacaksiniz. Ben mining cikmasi rx580 almistim eski sistemimde, hicbir sorun yasamadim. Sans faktoru de var :) malum ulkenin gittigi yer belli degil. Sizde haklisiniz.
Aynen hocam. Dolar 7 olmuş gidiyor.

Yalnız andavallar ayıp olmuş.

Anlamı öyle kötü bir şey değil. 2.el piyasasında malum 100 kişiden 75'i kendini uyanık sananlardan geçilmiyor. Mining yapılan kartlara sadece oyun için kullanıldı demeleri ayrı afedersiniz anası ağlayan kartlara da sıfır ayarında demelerine ben nasıl andavallık demeyeyim...

Alınmaz. Tamir görmüş cihaz gönderme ihtimali yüksek. Geliş gidiş süreci sıkıntılı. İade durumunda kanıt istiyorlar ayrıca trye girerken vergisi de var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı