AliExpress'ten akıllı saat alınır mı?

Weya

Hectopat
AliExpress'ten akıllı saat bakayım dedim ve böyle bir ürün buldum. Satıcının geri bildirimleri, puanları gayet iyi. Ayrıca ürünün yorumları iyi ve siparişi fazla. Ama saatin markası yok. Bazı yorumlarda saatin çok fazla dayanmadığını ve bataryasının pek stabil çalışmadığını söylemişler. Vergilerle birlikte 300 TL tutuyor. Elime ulaştığında sorun çıkartır diye pek uğraşmak istemiyorum. Siz ne diyorsunuz. Alınır mı?

Hocam alınmasına alınır ancak görsellerdeki gibi bir ürün beklemeyin, çokta görsellerdeki gibi albenili olmayacaktır elinize ulaşacak olan ürün.
1662581513027.png

Yorumlarda bir kullanıcı bu şekilde göstermiş ürünün genel görüntüsü olarak ekranın en anlaşılır şekliyle çıktığı, kararı siz verin derim.
1662581635122.png

Bu da arka kısmı.

Hocam alınmasına alınır ancak görsellerdeki gibi bir ürün beklemeyin, çokta görsellerdeki gibi albenili olmayacaktır elinize ulaşacak olan ürün.
Eki Görüntüle 1510990
Yorumlarda bir kullanıcı bu şekilde göstermiş ürünün genel görüntüsü olarak ekranın en anlaşılır şekliyle çıktığı, kararı siz verin derim.
Eki Görüntüle 1510994
Bu da arka kısmı.
Görünüş konusunda bir sıkıntı yok. Yeter ki 1-2 hafta sonra elimde patlamasın. Tek isteğim bu

Geri
Yukarı