Aliexpress'ten Alınan Grafik Tablet Gümrüğe Takılır mı?

SaekoTheDrawer

Centipat
Merhaba arkadaşlar, Aliexpress'ten grafik tablet almak istiyorum Türkiye de bulamadım güzel bir tablet çizim için yardımcı olacaktır bana fakat gümrüğe takılırsa yasaklı ürün sayılır mı ve kaç lira vergi öderim? Kargo parası 30 lira falan, ürünün linki burada:
US $55.19 31% OFF|Bilgisayar ve Ofis'ten Dijital Tabletler'de GAOMON M106K profesyonel 10 inç grafik Tablet ile USB sanat dijital Tablet 2048 seviyeleri kalem AliExpress'da - 11.11Bekarlar Günü
Biri lütfen yardım edebilir mi nasıl sorunlarla karşılaşacağım hakkında?

Boyutu büyük olduğundan takılıyor gümrüğe gidip alıyorsunuz. %20 vergi ödersiniz. Bende bu yaz Veikk A30 almıştım oradan biliyorum.

Veikk A50 (260 TL) veya Huion GIANO WH1409 (560 TL) bunu alacağım 11.11'i bekliyorum. Bahsettiğin üründe ki basınc 2048 benim bahsettiğim ürün 8192 bilgin olsun.

Veikk A50 (260 TL) veya Huion GIANO WH1409 (560 TL) bunu alacağım 11.11'i bekliyorum. Bahsettiğin üründe ki basınc 2048 benim bahsettiğim ürün 8192 bilgin olsun.
Bütçe düşük öğrenciyim nihayetinde :D bu tabletin işime yarayacağını düşünüyorum
Boyutu büyük olduğundan takılıyor gümrüğe gidip alıyorsunuz. %20 vergi ödersiniz. Bende bu yaz Veikk A30 almıştım oradan biliyorum.
acaba Veikk A30 daha mı iyidir alacağımdan çok kararsızım ve söylediğiniz için sağ olun

Ben Huion H430p almıştım(Aliexpress 10 günde elime ulaştı) ürün 120TL civarıydı 20 kadarda verdi almıştı yanlış hatırlamıyorsam ama yine Türkiye'den ucuza geldi Türküyede 350'ye satıyolar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı