AliExpress'ten Alınan Ürün 30 Gündür Ülkeye Giriş Yapmadı

Arkadaşlar ben aliexpressten tam 52 gün önce bir mouse aldım.Motospeed v30 17 dolar para verdim,
neyse ben bekledim bekledim gelmedi 35 günde falan dispute açtım fakat satıcı bana aynen şöyle dedi,
ürünün ülkenin gümrüğünde 2 haftaya elinde olur beklemeni rica ederim saygılarımla falan filan önce reddettim fakat para iadesi alsam hem onu beklicektim hemde o ürünü gearbestten alıcak ve onuda beklicektim bende mecbur kabul ettim ogünden sonra 52 gün oldu ve hala gelmedi ya adam beni dolandırdı, ya ücretsiz gönderi diye bişeyler oldu veya sevgili ptt getirdi bıraktı kapıma biri çaldı, adama 3 4 tane mesaj attım dava açıcam dedim mesajlarıma dönmedi hani aliexpresse herhangi bi şikayette nasıl bulunucam napıcam bilmiyorum.Hani geliceğini bilsem beklerim de belli de değil.Birazcık akıl verin mümkünse deneyimli biri

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı