Aliexpress'ten Alınan Ürün Adrese Ulaşmayınca Nereye Gider?

Mert Tşkrn

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Aliexpres'ten ürün sipariş ettim beni evde bulamamış bu ürün nereye gitti şimdi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Takipli kargo ile geldiyse en yakın PTT şubesine gider. Takipli değilse zaten apartmana kapının altınından atılmıştır, ya da apartman kapısının önüne atılmış olabilir.

Takipsiz kargo ile aldığım hiçbir ürünüm daha bana ulaşmadı. Benim düşüncem PTT çalışanlarının yada gümrük çalışanlarının üstüne konduğu. Malum kargo çalışanlarımız ülkemizde işlerini "çok iyi" yaptıkları için.

Takipsiz kargo ile aldığım hiçbir ürünüm daha bana ulaşmadı. Benim düşüncem PTT çalışanlarının yada gümrük çalışanlarının üstüne konduğu. Malum kargo çalışanlarımız ülkemizde işlerini "çok iyi" yaptıkları için.
Ben bu sorunu yaşamıyorum ancak, bu durumda sürekli PTT Genel Müdürlüğüne sürekli şikayet edin. Malesef böyle bir sorunla karşılaşan o kadar kişi var ki.

Takipli kargo ile geldi (Yanında yeşil imleçle gösterilip yola çıktı, gümrükten geçti vs vs yazan kısım değilmi)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı