Aliexpress'ten alınan ürün ne zaman gelir?

Yeni bir hesap açtım ancak hiçbir kupon vs vermedi. Jeton aldım 30 jeton var 0.30 dolar 10 TL yani.

Kupon vermez fakat şöyle diyeyim size alışveriş yapılmış bir hesap ve ilk kez alışveriş yapılacak bir hesaptaki ürün fiyatları farklıdır. Jetonları da oyun görevleri veya yeni hesaplarda günlük giriş için güzel miktarda jeton verebiliyor.

Kupon vermez fakat şöyle diyeyim size alışveriş yapılmış bir hesap ve ilk kez alışveriş yapılacak bir hesaptaki ürün fiyatları farklıdır. Jetonları da oyun görevleri veya yeni hesaplarda günlük giriş için güzel miktarda jeton verebiliyor.
Hocalarım jetonları nasıl kullanacağız alım yaparken? Ben çözemedim de.

Selamlar, iPad 10. nesil için bu kalemi alacağım ancak ürün ne zaman gelir bilmiyorum. İlk defa yurtdışından bir ürün alacağım. Çin'den gelecekmiş sanırım. Aliexpress'ten alınan bu ürün ne zaman gelir? Acil gelmesi gerek çünkü sınava az kaldı ve bana kalem lazım.

8 gün gibi bir sürede de gelebiliyor,1 ay da sürebiliyor.Şuan indirim zamanı,yoğunluk olabilir.

Hocalarım jetonları nasıl kullanacağız alım yaparken? Ben çözemedim de.
Jetonlar çok kullanışlı değil,bende birikmiş bir sürü var ama kullanmadım.Yine de kullanan var ama.

Selamlar, iPad 10. nesil için bu kalemi alacağım ancak ürün ne zaman gelir bilmiyorum. İlk defa yurtdışından bir ürün alacağım. Çin'den gelecekmiş sanırım. Aliexpress'ten alınan bu ürün ne zaman gelir? Acil gelmesi gerek çünkü sınava az kaldı ve bana kalem lazım.

Bir de ürün alırken ''Digitalling Store'',''Factory Direct Collected Store'' gibi mağazaları kullanırsanız daha hızlı olabilir.Bunlar büyük mağazalar ve genelde piyasa fiyatının altında oluyorlar.''Cutesliving Store'' da var bu arada.

Nasıl kullanacağız hocam?
Jetonların sekmesinin olması gerekiyor.

Hesap kısmından jetonlar sekmesine giriyorsunuz. Eğer istediğiniz ürünü en son sepete ekledikten sonra buraya girerseniz direkt indirim gözükür burada veya diğer fotoğrafta jetonlar sekmesinde sağ üstte arama yerine arayarak da bulabilirsiniz ama aynı ürünü çıkmayabilir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240416-221758.png
    Screenshot_20240416-221758.png
    192,6 KB · Görüntüleme: 4
  • Screenshot_20240416-221833.png
    Screenshot_20240416-221833.png
    316,6 KB · Görüntüleme: 4

Geri
Yukarı