Aliexpress'ten Ekran Kartı Almak Mantıklı mı?

Nazmi Ökden

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
işsiz
Profil Kapağı
1525903830
GTX 750Ti almayı düşünüyorum Aliexpress'te fiyatları gerçekten çok uygun. Siz olsanız buradan yani Türkiye'den 2.el mi alırdınız yoksa Aliexpress'ten mi alırdınız fikirlerinizi belirtirseniz çok memnun olurum. Ayrıca Aliexpres'ten ekran kartı getirmek serbest mi? Vergi veriyor muyuz? Vergisini veriyorsak ne kadar ortalama?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mantıklı değil. An itibari ile GTX 750 Ti yerine GT 1030 alınabilir. Ekran kartı en çok ısınan bileşen olduğundan dolayı kaç yıl kullanıldığı belli olmayan ürünler yerine sıfır ürün tercih etmenizi öneririm. 22Euro - 27 Dolardan sonra vergi verilmesi gerekiyor. Ama satıcılar ürünün üstüne daha az fiyat yazarak bunun önüne geçebiliyorlar.

Mantıklı değil. An itibari ile GTX 750 Ti yerine GT 1030 alınabilir. Ekran kartı en çok ısınan bileşen olduğundan dolayı kaç yıl kullanıldığı belli olmayan ürünler yerine sıfır ürün tercih etmenizi öneririm. 22Euro - 27 Dolardan sonra vergi verilmesi gerekiyor. Ama satıcılar ürünün üstüne daha az fiyat yazarak bunun önüne geçebiliyorlar.

Dostum GT 1030 500 Lira oldu neredeyse ben GTX 750 Ti incelemelerine ve GT 1030 ile karşılaştırmalarına vs baktım eski fakar GT 1030 dan çok daha performanslı bir kart hemde daha ucuz
en fazla 1 sene kullanmayı düşünüyorum Ekran kartını

Alınır , Türkiyede de 300 TL bandında mevcut.

Dostum Türkiyede 2. El güvenilir bir site biliyor musun GPU Satan Sahibindene baktım 400-500 arası geziyor GTX 750 Ti

2.elde pazarlık yaparak aynı fiyatlara alabilirsin.
Aliexpresste çok daha uygun dostum TR 2. El fiyatları 400-500 arası

Aliexpress geç getiriyo vs falan benden yana sıkıntı yok sabırlı biriyimdir :)

Dostum GT 1030 500 Lira oldu neredeyse ben GTX 750 Ti incelemelerine ve GT 1030 ile karşılaştırmalarına vs baktım eski fakar GT 1030 dan çok daha performanslı bir kart hemde daha ucuz

Dostum Türkiyede 2. El güvenilir bir site biliyor musun GPU Satan Sahibindene baktım 400-500 arası geziyor GTX 750 Ti

İnci bilgisayar ve uranium bilgisayar var Kadıköyde. Eğer ulaşım imkanın varsa oralarda bulma ihtimalin var. Onun dışında malesef kullanıcı puanı üzerinden yürüyebilirsin. Elektronikte kargo hep riskli bence. Çinden kargoyla gelecek arızalı çıkması durumunda en az 2 ay kayıp ki diğer süreçler hadi sıkıntısız geçti , sorunsuz iade ettiler dersek.

Ben 310TL'ye satabilirim(Ankara içi elden 300TL), şurada kartın detayları mevcut:
#ikinciel Zotac GTX 750 Ti 2GB (Tek fanlı model) Sistemime yeni bir ekran kartı alınca 03.07.2015 tarihinde aldığım Zotac GTX 750 Ti 2GB ekran kartımı satmaya karar verdim. Ürünün teknik özellikleri: https://www.zotac.com/jm/product/graphics_card/gtx-750-ti-2gb-0#spec Ürün diğerlerinden farklı olarak tek fanlı model - Teknoseyir

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı