Monitör Yerine Ekran Kartı Almak Mantıklı Mı?

RX 580 ve GTX 1060'dan daha iyi ve fiyatı yakın olan RX 590 alman daha mantıklı, RAM konusunda ise @Silinen üye hocamın dediği gibi 3200Mhz ya da 3466Mhz bir RAM alırsan iyi olur.
Öyle yapacağım :)
Şu an tamamen kesinleştirdim sizin de yardımlarınızla birlikte. Bu atıcağım 2 resimdeki parçaları alacağım. Bir tek RX 580 değişicek, onun yerine RX 590 gelicek.

01.jpg
02.jpg

Bu arada son attığınız AMD Ryzen 7 2700 daha pahalı gözüküyor :) Eğer indirime girerse onu alırım.

Son düzenleme:
Görüntü güzelliği açısından önericeksen, gerek yok bunu beğendim :) Ancak yine de bir öneriniz varsa önerilere açığım sadece kasa konusunda şuan. Gerisini kesinleştirdim sizin de yardımlarınızla birlikte :)

Vatandan yaptığım 2700 işlemci paylaşımı indirim sırasında mantıklı bir alisveristi. Hükmü kalmamıştır.

Öyle yapacağım :)
Şu an tamamen kesinleştirdim sizin de yardımlarınızla birlikte. Bu atıcağım 2 resimdeki parçaları alacağım. Bir tek RX 580 değişicek, onun yerine RX 590 gelicek.

Eki Görüntüle 352563Eki Görüntüle 352564

Bu arada son attığınız AMD Ryzen 7 2700 daha pahalı gözüküyor :) Eğer indirime girerse onu alırım.
Üstteki ürünleri Nanokatalog’dan alıyorsunuz sanırım. Alırken stok durumunu sorun, aksi takdirde 1 ay beklersiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı