AliExpress'ten elektrikli bisiklet alınır mı?

Bir şeyler buldum ama Türkiye de satılan ürünler çok daha iyi.

Alınmaz hocam RKS bile daha iyi

Alınmaz hocam RKS bile daha iyi.

İşte bende onu diyorum bana soracak olursan motor ile bisikleti ayrı alıp taktırman en iyi elektrikli bisiklet deneyimini öyle elde edersin.

İşte bende onu diyorum bana soracak olursan motor ile bisikleti ayrı alıp taktırman en iyi elektrikli bisiklet deneyimini öyle elde edersin.

Hocam ehliyet gerektirmeyen elektrikli motorlarda olur ama scooter tipi değil de cross tipi de çok beğeniyorum hatta mümkünse ya elektrikli enduro veya elektrikli cross istiyorum yani enduro derken all mountine veya downhill falan o tip

Hocam ehliyet gerektirmeyen elektrikli motorlarda olur ama scooter tipi değil de cross tipi de çok beğeniyorum hatta mümkünse ya elektrikli enduro veya elektrikli cross istiyorum yani enduro derken all mountine veya downhill falan o tip.

Motorun hızı yasal limite sabitlenebiliyor o yüzden ehliyete ihtiyacın yok onun dışında bu bütçede ki tek opsiyonun bu hatta söylediğin 45000 TL'yi bile biraz aşıyoruz.

Motorun hızı yasal limite sabitlenebiliyor o yüzden ehliyete ihtiyacın yok onun dışında bu bütçede ki tek opsiyonun bu hatta söylediğin 45000 TL'yi bile biraz aşıyoruz.
Hocam ben geçenlerde şunu buldum
Bu fiyata çok güzel ama ben bir tık daha profesyonel birşeyler istiyorum şöyle havalı süspansiyon, hidrolik fren falan aslında toplamada mantıklı şöyle 8kya kadar enduro, Downhill kadrosu shoxla beraber bulabilirsem ama çok uçuk fiyatlar birtane bulmuştum satıldı yani shoxla beraber bulabirseniz iyi olur sadece kadro, shox, maşa, fren, jant lazım diğer parçalarım var zaten şöyle 15e falan kapatabilirsem baya iyi olur

Hocam ben geçenlerde şunu buldum.
Bu fiyata çok güzel ama ben bir tık daha profesyonel bir şeyler istiyorum şöyle havalı süspansiyon, hidrolik fren falan aslında toplamada mantıklı şöyle 8kya kadar enduro, downhill kadrosu shoxla beraber bulabilirsem ama çok uçuk fiyatlar bir tane bulmuştum satıldı yani shoxla beraber bulabirseniz iyi olur sadece kadro, shox, maşa, fren, jant lazım diğer parçalarım var zaten şöyle 15e falan kapatabilirsem bayağı iyi olur.

Motor dandik Çin malı motorlara benziyor 3000W olarak belirtse de tork değeri olarak attığım motordan çok daha düşük değerlere sahip olduğunu düşünüyorum ama marka model bile belirtmemiş onun dışında attığım katlanır dağ bisikletinin özelliklerine baktınız mı isteklerinizi bence karşılayabilir.

Motor dandik Çin malı motorlara benziyor 3000W olarak belirtse de tork değeri olarak attığım motordan çok daha düşük değerlere sahip olduğunu düşünüyorum ama marka model bile belirtmemiş onun dışında attığım katlanır dağ bisikletinin özelliklerine baktınız mı isteklerinizi bence karşılayabilir.
Baktım hocam pek beğenmedim açıkçası katlanır olması benim bir işime yaramaz gereksiz ağırlık katıyor tasarımı da pek hoşuma gitmedi bunun yerine kron xc150 daha iyi ama kron düsünmüyorum

Geri
Yukarı