AliExpress'ten GTX 750 Ti almak

Votakeee

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben AliExpress'ten GTX 750 Ti almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Bozuk gelme ihtimali var mı ve gümrük vergisi ne kadar çıkar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben AliExpress'ten GTX 750 Ti almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Bozuk gelme ihtimali var mı ve gümrük vergisi ne kadar çıkar?
Valla hocam bahsettiğiniz konularda pek bir bilgim yok ama ben şuna değinmek istiyorum. GTX 750 Ti çıktığı dönem için yani yıllar öncesi için giriş seviyesi oyunculuk için yeterliydi ancak takdir edersiniz ki üzerinden kaç nesil geçti. Yani bence siz bir bütçe belirtin biz ona göre güncel bir kart önerelim. Hatta düşünürseniz bazen ikinci elde çok güzel fırsatlar denk gelebiliyor.

Bozuk gelme ihtimali pek yok, gelirse aliexpress hep alıcı tarafındadır. Çoğu zaman geri göndermeden bozuk olduğunu kanıtlaman yetiyor iade için. 2. El bunların hepsi. Ancak tavsiye etmiyorum çünkü türkiyede daha ucuz zaten, neden Aliexpressden alasın?

Daha önce AliExpress'ten sıfır DDR2 RAM almıştım 2 hafada geldi ama ekran kartına güvenemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı