AliExpress'ten klavye siparişi süreci nasıl olur?

erkanwho

Decapat
Daha fazla  
96.15AU $ 9% OFF|Ajazz Ak35I V2 Bluetooth 2.4G kablosuz oyun mekanik klavye 104 anahtar RGB için sıcak deÄiÅtirilebilir kablolu klavye conta bilgisayar masaüstü| | - AliExpress
Ve.

95.93AU $ 55% OFF|Ajazz AK35I V2 MAX RGB tri mode oyun mekanik klavye 104 anahtar Bluetooth 2.4GHz kablosuz oyun klavye Laptop için| | - AliExpress
Ajazz AK35ı V2 ve Ajazz AK35ı V2 Max modellerini Amazon veya TR satıcılı herhani bir sitede bulamadım bu nedenle ilk defa AliExpress'ten sipariş vermek istiyorum fakat gümrüğe takılma ve vergi ücreti hakkında bilgisizim. Daha önce AliExpress'den klavye sipariş etmiş olan arkadaşlar süreç hakkında bilgilendirirse sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal ürün siparişi vermekten farkı olmadığını düşünüyorum. Sepette verigisiyle dahil ödeme yapacaksınız sonra 2 hafta ortalama süreyle size ulaşmış olur.

Normal ürün siparişi vermekten farkı olmadığını düşünüyorum. Sepette verigisiyle dahil ödeme yapacaksınız sonra 2 hafta ortalama süreyle size ulaşmış olur.
Anladım hocam PTT ile gelecek kapıda vergi çıkacak diyen çok kişi gördüm emin olamamıştım.
Vergiyi sepette ödüyorsun zaten. Gümrüğe de takılmaz bu tarz ürünler.
Pekala o zaman siparişi vereceğim muhtemelen aliexpress üzerinden.İlettiğim klavyeler hakkında bir yorumunuz var mı ?

Anladım hocam PTT ile gelecek kapıda vergi çıkacak diyen çok kişi gördüm emin olamamıştım.

Pekala o zaman siparişi vereceğim muhtemelen aliexpress üzerinden.İlettiğim klavyeler hakkında bir yorumunuz var mı ?
Yurt içi klavyelere her zaman daha sıcak bakıyorum. Yine de klavyeler kötü değil.

Yurt içi klavyelere her zaman daha sıcak bakıyorum. Yine de klavyeler kötü değil.
Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler .Aradığım özelliklere sahip kablosuz , hotswap , multimedya tuşları ve ekranı bulunan , marka olarak ajazz veya akko gibi kaliteli tam boy veya TKL bir öneriniz varsa onu da inceleyebilirim hocam.Amazon ve wraith de çok az model var ve amazondan ajazz ak992 söylesem de yine yurtdışından söylemiş olacağım ve bir farkı olmayacak diye düşünüyorum.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler .Aradığım özelliklere sahip kablosuz , hotswap , multimedya tuşları ve ekranı bulunan , marka olarak ajazz veya akko gibi kaliteli tam boy veya TKL bir öneriniz varsa onu da inceleyebilirim hocam.Amazon ve wraith de çok az model var ve amazondan ajazz ak992 söylesem de yine yurtdışından söylemiş olacağım ve bir farkı olmayacak diye düşünüyorum.
Top 75 ve K8 bakabilirsin. Onlar dışında önerim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı