Aliexpress'ten Kulaklık KZ ZST Pro Alınır mı?

Konatus

Kilopat
Yer
Tatooine
Daha fazla  
Arkadaşlar KZ ZST Pro kulaklık almayı düşünüyorum. Türkiye'de fiyatı 150 TL ortalama. Aliexpress, Amazon gibi yabancı sitelerde daha uygun. Amazon'da 120 lira Aliexpress'te ise 90 lira. Güvenilip alınır mı? Teşekkürler.

Yardımcı olabilecek kimse yok mu arkadaşlar?

Son düzenleme:
Arkadaşlar KZ ZST Pro kulaklık almayı düşünüyorum. Türkiye'de fiyatı 150 TL ortalama. Aliexpress, Amazon gibi yabancı sitelerde daha uygun. Amazon'da 120 lira Aliexpress'te ise 90 lira. Güvenilip alınır mı? Teşekkürler.

Yardımcı olabilecek kimse yok mu arkadaşlar?
Vergi ile 120 TL fiyata geliyor. 30 TL için 1-2 ay beklemem açıkcası. Üstelik şubeden gidip teslim alıyorsunuz.

ZST Pro yerine ZSN Pro öneririm. ZST Pro'nun sesi biraz az. ZSN pro daha yüksek ve temiz ses, daha yüksek bass ve dengeli tizlere sahip. 1-2 bin liralık kulaklıklarla yarışan bir kulaklık. Kablo ve eartipleri de upgrade edersen ömür boyu değişmeden kullanılacak bir kulaklık oluyor.

Ben Aliexpress'ten aldım ikisini de. Aliexpress Standart Shipping 10 günde geliyor son zamanlarda.

Upgrade kabloları ve eartipleri de almak isterseniz belirtin link atayım.

ZST Pro yerine ZSN Pro öneririm. ZST Pro'nun sesi biraz az. ZSN pro daha yüksek ve temiz ses, daha yüksek bass ve dengeli tizlere sahip. 1-2 bin liralık kulaklıklarla yarışan bir kulaklık. Kablo ve eartipleri de upgrade edersen ömür boyu değişmeden kullanılacak bir kulaklık oluyor.

Ben Aliexpress'ten aldım ikisini de. Aliexpress Standart Shipping 10 günde geliyor son zamanlarda.

Upgrade kabloları ve eartipleri de almak isterseniz belirtin link atayım.
Hocam kulaklık ve diğer ekipmanların linkini atarsanız gerçekten çok sevinirim. ZST Pro ile alakalı çok araştırma yapmıştım ama ZSN Pro ile ilgili pek bilgim yok. Biraz bunun hakkında da detay verebilirseniz sevinirim. Örneğin ses kalitesi tizler - baslar nasıl gibisinden. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı