AliExpress'ten Kulaklık Önerisi

artunese

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
League Of Legends Espor Oyuncusu
Kulaklığım bozulmuştu ben de Aliexpress'ten yenisini almaya karar verdim. Kendime 25$'lık bir bütçe belirledim bir tane kulaklığı beğendim 20$ olan sizce direk onu mu alayım yoksa biraz daha bekleyip bütçeyi 50$'a çıkartıp kendime Logitech G430 veya Logitech G231 mi alayım? Ama bunlar orijinal olur mu bilmiyorum. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Resimleri aşağıya bırakıyorum.

2.PNG1.PNG3.PNG

50 dolar biriktirecekseniz AliExpress'ten almanız mantıksız. %20 vergi + gümrük harçları ile 400 TL'ye yakın bir tutar çıkar. 400 TL'ye Türkiye'den daha iyi kulaklıklar alabilirsiniz.

Ürünün satın alma işlemine geldiğinizde ürünün aşağısında not kısmı var oraya satıcıya ürünün fiyatını 3 ila 5 dolar arasında girmesini söylerseniz 10 TL civarında bir vergi ödemeniz olur ben o şekilde alıyorum kargolarımı ve aşağı yukarı hep aynı fiyatı ödüyorum.

50 dolar biriktirecekseniz AliExpress'ten almanız mantıksız. %20 vergi + gümrük harçları ile 400 TL'ye yakın bir tutar çıkar. 400 TL'ye Türkiye'den daha iyi kulaklıklar alabilirsiniz.
Aynen öyle ve kulaklık olarak ses kartınız iyi ise Hyperx Cloud Silver ama ses kartım iyi değil derseniz Corsair HS60 öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı