AliExpress'ten moondrop chu 2 alınır mı?

preyy

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Amacım hem telefonda daha iyi müzik kalitesi yaşamak hem de bilgisayarda oyun oynarken kullanmak.

700 liraya bu kulaklık alınır mı?

Şu an Buds 2 kullanıyorum bu kulaklığı alırsam müzik deneyimi olarak fark hissedecek miyim?

AliExpress deneyimimde sorun yaşar mıyım ve kaç günde gelir kargo?

Kulaklık linki

Kulaklığın nasıl olduğuna dair bir fikrim yok ancak kendi AliExpress deneyimime bağlı olarak; yaklaşık 1 hafta önce sipariş verdiğim kargo bugün PTT'ye geldi, bayram dolayısıyla kapalı ve hafta sonu da kapalı olduğundan dolayı 1 haftaya teslim alabilirim sanırım.

@erme deneyiminizi merak ettim.

Kulaklık iyi. Baslar varım diyor ama bir oyun kulaklığı gibi de vurmuyor. Vokaller çok başarılı. Tizler de gayet iyi. Muhtemelen kullandığınız en iyi kulaklık olur. Ben Moondrop Dawn Pro ve TRN T2 Pro kablo ile kullanıyorum biraz da onun katkısı var tabii ama stok halde de gayet iyiydi.

Kulaklık iyi. Baslar varım diyor ama bir oyun kulaklığı gibi de vurmuyor. Vokaller çok başarılı. Tizler de gayet iyi. Muhtemelen kullandığınız en iyi kulaklık olur. Ben moondrop dawn Pro ve trn T2 Pro kablo ile kullanıyorum biraz da onun katkısı var tabii ama stok halde de gayet iyiydi.

Siz nereden aldınız?

Siz nereden aldınız?

Shenzen Audio'dan da alabilirsin. Dawn Pro'yu da ordan aldım vergi filan çıkmıyor. Veya Aliexpress de olabilir. Ben hızlıca ihtiyacım olduğundan Wraith'ten almıştım kulaklığı.

Shenzen Audio'dan da alabilirsin. Dawn Pro'yu da oradan aldım vergi filan çıkmıyor. Veya AliExpress de olabilir. Ben hızlıca ihtiyacım olduğundan Wraith'ten almıştım kulaklığı.

AliExpress'te şu an normal versiyonu 700 liraya geliyor ekstra vergi öder miyim derdide yok. DSP versiyonu shenzen Audio'da 770 lira ama forumda bazıları vergi ödemiş bazıları ödememiş emin olamadım. DSP versiyonu fark yaratır mı? Mikrofonunu çok kullanacağımı sanmıyorum.

Vergi mevzusunu sormak için mail gönderdim dönmelerini bekliyorum. Vergi çıkmaz diyorsanız alacağım.

Son olarak Buds 2'den farkını hisseder miyim?

AliExpress'te şu an normal versiyonu 700 liraya geliyor ekstra vergi öder miyim derdide yok. DSP versiyonu shenzen Audio'da 770 lira ama forumda bazıları vergi ödemiş bazıları ödememiş emin olamadım. DSP versiyonu fark yaratır mı? Mikrofonunu çok kullanacağımı sanmıyorum.
Çok fark yaratmaz.

Vergi mevzusunu sormak için mail gönderdim dönmelerini bekliyorum. Vergi çıkmaz diyorsanız alacağım.
ben 2 defa alışveriş yaptım çıkmadı. Sizde de çıkmaz muhtemelen.

Son olarak Buds 2'den farkını hisseder miyim?
Kesinlikle.

Geri
Yukarı