Aliexpress'ten PC parçası alınır mı?

Düşük ihtimal. Bu gibi konular burada veya internette fazlasıyla var, AliExpress genel olarak müşteri memnuniyetine fazlasıyla önem veriyor, bozuk veya hasarlı gelme durumunda "Dispute" açar para iadeni sonuna kadar alırsın.

Ben bu ürünü 11.11 indiriminde aldım dün geldi kargo 1 hafta da eğer bu satıcıdaki Ryzen 5 1500x diyorsan gözün kapalı alabilirsin.
Tahmini Teslimat Zamanı
Başkaları alma diyor yurt dışından kafam karıştı. Bi de Aliexpressle nanokatog bakıyorum nano daha ucuz ama işlemci pahalı, sence ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Niye almayasın ben neredeyse 350 400 lira ucuza getirdim taş gibide çalışıyor eğer bir sorunla karşılaşırsan dandik bir alışveriş sitesi yok karşında Aliexpress den bahsediyoruz anında iade edebilirsin.

Niye almayasın ben neredeyse 350 400 lira ucuza getirdim taş gibide çalışıyor eğer bir sorunla karşılaşırsan dandik bir alışveriş sitesi yok karşında Aliexpress den bahsediyoruz anında iade edebilirsin.
Bütün parçaları nanadon alsam işlemci Aliexpressden alsam ekran kartı ile kasayı da 2.el alıcam, olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı