Steam Alınabilecek oyun paketleri önerebilir misiniz?

Sid Meier's Civilization VI'da oyun ve tüm DLC'ler 830 TL yerine 122 TL. Bence kaçırılmaz ben sistemim yetmediği halde aldım.

Eki Görüntüle 1841313
Hocam paket içeriğini nasıl görüyoruz? Daha doğrusu mesela Elden Ring mağaza sayfasındayım, standart versiyon var bir de digital deluxe versiyon var ama sadece fiyat yazıyor yani nedir bu digital deluxe nasıl öğrenicem?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    138 KB · Görüntüleme: 36
Steam'de görünmüyor diye biliyorum ama internette yazıyor. Ekstradan dijital bir kitaba ve oyun müziklerine sahip oluyorsunuz değmez yani paranıza yazık alınmaz normal versiyonu al geç.
Hocam sistemim baya düşük:

2 GB Ram
Amd Radeon 5550 1 Gb
İntel Core 2 Duo E6300 2 ghz

Ama ben bu sistemde baya oyun oynadım. Örnek olması açısından yazayım. Mesela:

Outlast: Düşük ayarlar 40 fps
Twd: Tüm twd sezonlarını sorunsuz oynadım
Batman in ilk oyunu rahat 40,45 fps çalışıyor
Dirt 3 adlı yarış oyununu sorunsuz kaldırıyor
Hitman Absolution a kadar bütün hitman oyunlari 60 70 fps hitman absolution ise 35 fps çalışıyor
L.A Noire 30 fps falan filan

Yani aşırı kötü değil ama kötü. Bu sistemin kaldırabileceği bişeyler arıyorum. Konu olarak Macera, Korku, Aksiyon, Gerilim, Gizem olabilir.

Hocam sistemim baya düşük:

2 GB Ram
Amd Radeon 5550 1 Gb
İntel Core 2 Duo E6300 2 ghz

Ama ben bu sistemde baya oyun oynadım. Örnek olması açısından yazayım. Mesela:

Outlast: Düşük ayarlar 40 fps
Twd: Tüm twd sezonlarını sorunsuz oynadım
Batman in ilk oyunu rahat 40,45 fps çalışıyor
Dirt 3 adlı yarış oyununu sorunsuz kaldırıyor
Hitman Absolution a kadar bütün hitman oyunlari 60 70 fps hitman absolution ise 35 fps çalışıyor
L.A Noire 30 fps falan filan

Yani aşırı kötü değil ama kötü. Bu sistemin kaldırabileceği bişeyler arıyorum. Konu olarak Maca, Korku, Aksiyon, Gerilim, Gizem olabilir.
Benim için tek önemli husus aslında fps kamerasından oynanması. Eğer fps ise her türlü oynarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı