Alınan cihazın garantisi 3 ay önce başlamış

yusuf0715

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 Kasım'da bir ürün aldım hatalı çıktı ve birebir değişimi yapıldı. Şimdi yeni ürün geldi ve üründe tuş kalkık durumda şüphelendim ve garantisine baktım. Ürünün 26 Eylül'de başlamış bu ürün daha önceden açılmış olabilir mi? Ben aradığımda teknik servis güven vermedi.

Arkadaşlar 3 Kasım'da bir ürün aldım hatalı çıktı ve birebir değişimi yapıldı. Şimdi yeni ürün geldi ve üründe tuş kalkık durumda şüphelendim ve garantisine baktım. Ürünün 26 Eylül'de başlamış bu ürün daha önceden açılmış olabilir mi? Ben aradığımda teknik servis güven vermedi.
Açılmış muhtemelen. Bence iade edin durumu açıklayıp ya da değiştirin.

Bu tür durumlar olabiliyor. Eğer kutudaki bandı siz açtıysanız sorun yoktur. Benim aldığım laptopun garantisi 8 ay önce başlamıştı markaya faturayı mail atarak düzelttirdim.

Nereden aldınız??
Hepsiburada dan aldım ve bana az önce kurulum yaparken ekran kapanıp açılabilir dendi normaldir falan ama önceki kurulumda yoktu böyle bir şey.

Bu tür durumlar olabiliyor. Eğer kutudaki bandı siz açtıysanız sorun yoktur. Benim aldığım laptopun garantisi 8 ay önce başlamıştı markaya faturayı mail atarak düzelttirdim.

Hocam önceden ya biri açtı ise kutuda da deforme var güncellemeleri de adamakıllı yapmadı.

Önceden birisi satın alıp, cayma hakkı ile iade etmiş olabilir. Servis tekrar paketleme yaptıktan sonra garantiyi sıfırlamayı unutmuştur.

Ürünü detaylıca inceleyin içinize siner ise firma garantiyi sıfırlar. Eğer sinmezse Penta ile tekrar iletişime geçmeniz lazım hocam.

Hocam içinize sinmediyse ileride yaşayacağınız ufak hatada bile pişman olacaksınız. Bırakın iade edin. Sonra gidin amazondan amazon satıcılı alın bence. Ürünü 1 ay test edersiniz sorun yoksa kullanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı