Çözüldü Alınan Kapsüller Satarken Gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HalePlace

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar. Kapsül aldım 6 adet ama hiçbir şekilde satamıyorum bunları. Oyuna girip satmayı denedim olmadı, direkt Steam'den satayım dedim o da olmadı. Ne yapabilirim bu konuda?
Steam'den eşyayı bulup eşyayı sat dedim ama yine gözükmüyor. Steam'i de yeniden başlattım yine sorun çözülmedi.

Çözüm
Steam envanter üzerinden kontrol edin. Kırmızı alanda uyarı ve tarih yazıyorsa banı vardır. Aldıktan 14 gün sonra satabilirsiniz.

SteamEnvanteri.png
Nasıl olmadı? Ne yaptınız da olmadı? Hata mı verdi? Biraz açabilir misiniz?

Normalde kapsülleri oyun içinden aldıktan sonra Steam'den envanterinize girdikten sonra eşyanın üstüne basıp ''sat'' demelisiniz. Ardından fiyatı girdikten sonra satışa koyacaksınız. Sizde olmayan şey nedir?

Not: Normal eşyalarda böyle oluyor, kapsüllerde nasıl işliyor bilmiyorum.

Nasıl olmadı? Ne yaptınız da olmadı? Hata mı verdi? Biraz açabilir misiniz?

Normalde kapsülleri oyun içinden aldıktan sonra Steam'den envanterinize girdikten sonra eşyanın üstüne basıp ''sat'' demelisiniz. Ardından fiyatı girdikten sonra satışa koyacaksınız. Sizde olmayan şey nedir?
Hocam sadece depoya kaldır ve aç çıkıyor. Hata vermiyor sadece "sat" tuşu çıkmıyor hiç bir yerde.
csgoenvanter.png

Yanlış bilgi
Kapsülü açman lazım satman için. Doğrudan iade talebi oluştur.

Kapsülü açman lazım satman için. Doğrudan iade talebi oluştur.
Hayır satanları gördüm.
Merhabalar. Kapsül aldım 6 adet ama hiçbir şekilde satamıyorum bunları. Oyuna girip satmayı denedim olmadı, direkt Steam'den satayım dedim o da olmadı. Ne yapabilirim bu konuda?
Steam'den eşyayı bulup eşyayı sat dedim ama yine gözükmüyor. Steam'i de yeniden başlattım yine sorun çözülmedi.
Satın aldıktan 1 hafta sonra pazarda satılabiliyor sanırım. O yüzden 1 hafta beklemelisiniz.

Geri
Yukarı