2000 TL civarina kadar TWS kulaklık önerisi

400 daha ekleyip bunu al arada bayağı fark var:
Bu model üzmez kullanıyorum. Knowles sürücü ve dynamic var. Knowles tizi, dynamic bassı ayarliyor. Üst düzey bir kulakliktir. App/playstore den edifier uygulamasini indirip, ışığın rengini, eq , anc modlarini ayarlayabilirsin. Edifier, sennhieser'dan sonra bence audiophil için çok sağlam kulaklıklar üretiyor. Detayı inanılmaz.

Bu model üzmez kullanıyorum. Knowles sürücü ve dynamic var. Knowles tizi, dynamic bassı ayarliyor. Üst düzey bir kulakliktir. App/playstoreden edifier uygulamasini indirip, ışığın rengini, EQ, ANC modlarini ayarlayabilirsin. Edifier, Sennhieser'dan sonra bence audiophil için çok sağlam kulaklıklar üretiyor. Detayı inanılmaz.

Hocam peki Samsung telefonum var ve yakın zamanda Galaxy Fit 3 almayı düşünüyorum. Galaxy Buds 2 mi daha mantıklı (ekosistem için) yoksa edifier neobuds Pro mu? Hatta kafamda soundpeast Air 4 Pro da var.

Son düzenleme:
Hocam peki Samsung telefonum var ve yakın zamanda Galaxy Fit 3 almayı düşünüyorum. Galaxy Buds 2 mi daha mantıklı (ekosistem için) yoksa edifier neobuds Pro mu? Hatta kafamda soundpeast Air 4 Pro da var.
Ekosistem olsun istiyorsan buds 2. Ama ekosisteme gerek yok ben kulaklıkta imaging yüksek olsun (görüntüleme/ses detayı) bütün sesleri duyabileyim, premium kulaklık istiyorum diyorsan edifier neobuds pro.
Edifier varken, soundpeats alınmaz hocam.
Edifier Türkiye de çok bilinmesede üst düzey ürünler üreten bir marka. Yabancı forumlarda, audiophile forumlarında hep en üst taraflarda yerini alır. 20 yıldır premium kulaklıklar deniyorum bir sürü premium ürünler denedim, şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki; Edifier alınabilecek en iyi premium ürünleri üretiyor.

Ekosistem olsun istiyorsan Buds 2. ama ekosisteme gerek yok ben kulaklıkta imaging yüksek olsun (görüntüleme/ses detayı) bütün sesleri duyabileyim, premium kulaklık istiyorum diyorsan edifier neobuds Pro.
Edifier varken, Soundpeats alınmaz hocam.
Edifier Türkiye de çok bilinmesede üst düzey ürünler üreten bir marka. Yabancı forumlarda, audiophile forumlarında hep en üst taraflarda yerini alır. 20 yıldır premium kulaklıklar deniyorum bir sürü premium ürünler denedim, şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki; edifier alınabilecek en iyi premium ürünleri üretiyor.

Teşekkürler hocam.

Teşekkürler hocam.
Bu arada edifier alacaksan müzik dinlerken kullandığın uygulama çok önemli. Spofity, YouTube music gibi uygulamalar üzerinden dinleyeceksen kulaklik sana "normal" gibi gelebilir. Deezer, Apple music gibi yüksek bit destegi sunan ve en yüksek kaliteye ayarlandığı zaman, farkı ciddi anlarsın. Spofity, YouTube music gibi uygumalardan müzik dinliyorsan edifier alma (bence) ama dersen ki deezer , Apple music kullanicam o zaman al aklında bulunsun.

Bu arada edifier alacaksan müzik dinlerken kullandığın uygulama çok önemli. Spofity, YouTube Music gibi uygulamalar üzerinden dinleyeceksen kulaklık sana "normal" gibi gelebilir. Deezer, Apple Music gibi yüksek bit destegi sunan ve en yüksek kaliteye ayarlandığı zaman, farkı ciddi anlarsın. Spofity, YouTube Music gibi uygumalardan müzik dinliyorsan edifier alma (bence) ama dersen ki Deezer, Apple Music kullanacağım o zaman al aklında bulunsun.

Şu anda Spotify kullanıyorum Apple müzik denedim ama arayüzü olsun vs uygulamayi hiç begenmedim. Deezer geçebilirim sıkıntı yok. Sanırım neobuds Pro bütçemi bayağı zorlayacak (bilindik alişveris sitelerinde olmadigi icin kampanya kullanamıyorum). Biraz daha ucuz olan NB2 Pro'yu gördüm. Neredeyse Buds 2 ile ayni. Fiyat. Sizce ses kalitesi nasıldır, önerir misiniz.

Şu anda Spotify kullanıyorum Apple müzik denedim ama arayüzü olsun vs uygulamayi hiç begenmedim. Deezer geçebilirim sıkıntı yok. Sanırım neobuds Pro bütçemi bayağı zorlayacak (bilindik alişveris sitelerinde olmadigi icin kampanya kullanamıyorum). Biraz daha ucuz olan NB2 Pro'yu gördüm. Neredeyse Buds 2 ile ayni. Fiyat. Sizce ses kalitesi nasıldır, önerir misiniz.
Nb2 pro artık eskidi. Fakat yinede üst düzeydir. Neobuds serisi dışında almayın. Buds 2 alın, en azından daha yeni teknoloji. Çünkü neobuds serilerinde knowles+dynamic driver var. Birisi tizi ayarlar diğeri bassı. Nb2'de kullanılan sürücü dynamic sadece ve eskidi.
Bütçe aşıyorsa; buds 2'den devam edin.
Veya edifier neobuds serisinin fiyatı düşünce neobuds serilerinden birini alın, tercih sizin.

Geri
Yukarı