Steam Alınan oyunlar kütüphaneden silindi

GaJente

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 12100f - SAPPHIRE RX 6700 - GSKİLL 3200MHZ 16GB - KIOXIA EXCERİA G2 1TB - THERMALTAKE S200 TG 650W
Arkadaşlar Steam kütüphanemde para ile satın aldığım Starfield, GTA 4, Mafia Trilogy ve The Forest vardı bedava olan CS 2, War Thunder ve PUBG vardı. Uzun zamandır bu oyunlara hiç girmedim. Bugün Mafia gireyim dedim lisans hatası dedi. Bir daha denedim aynı hata. Steam'e girdim Mafia 2 ve 3 gözükmüyor (yüklü değillerdi) Mafia 1 gözüküyor ama üstüne geldiğim zaman satın al diyordu. Starfield ve GTA 4'te de aynı hatayı aldım. Onlarda da satın al yazıyordu. Steam'i silip tekrar yüklemeyi denedim artık oyunlar kütüphanede de gözükmüyor. Sadece ücretsiz oyunlar var ne yapmalıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arama kısmından oyunların ismini yazdığınızda çıkıyor mu peki? Ayrıca hesabın bağlantısını paylaşma ihtimaliniz var mı? Bir göz atmak isterim.
Oyunlar çıkıyor böyle gözüküyor

Dosya Ekleri

• IMG_20240113_121725.jpg
    IMG_20240113_121725.jpg
    333,6 KB · Görüntüleme: 33

Destek bölümünden Starfield'i aratın. Bu oyun artık kütüphanemde değil dedikten sonra çıkan pencerede ne yazdığına bakın bakalım.

Arama kısmından oyunların ismini yazdığınızda çıkıyor mu peki? Ayrıca hesabın bağlantısını paylaşma ihtimaliniz var mı? Bir göz atmak isterim.
Hesap bağlantısını nasıl paylaşacağım hocam? Ayrıca telefondan Steam e girince gözüküyor oyunlarda profil fotoğrafı çerçevesi falan ama PC den girince ne oyunlar var ne çerçeve ne profil resmi

@GaJente

Destek bölümünden Starfield'i aratın. Bu oyun artık kütüphanemde değil dedikten sonra çıkan pencerede ne yazdığına bakın bakalım.

Baktınız mı?

Oyunları gizliye almışsınız. Profili herkese açık yapmanız gerekiyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20240113_124225.jpg
    IMG_20240113_124225.jpg
    71,7 KB · Görüntüleme: 22
Arkadaşlar Steam kütüphanemde para ile satın aldığım Starfield, GTA 4, Mafia trilogy ve The Forest vardı bedava olan CS 2, War Thunder ve PUBG vardı. Uzun zamandır bu oyunlara hiç girmedim. Bugün Mafia gireyim dedim lisans hatası dedi. Bir daha denedim aynı hata. Steam'e girdim Mafia 2 ve 3 gözükmüyor (yüklü değillerdi) Mafia 1 gözüküyor ama üstüne geldiğim zaman satın al diyordu. Starfield ve GTA 4'te de aynı hatayı aldım. Onlarda da satın al yazıyordu. Steam'i silip tekrar yüklemeyi denedim artık oyunlar kütüphanede de gözükmüyor. Sadece ücretsiz oyunlar var ne yapmalıyım.

Benim de hesabımdan zamanında Just Cause 3 kaybolmuştu halen yok ortada fdgfdjhjg.

Geri
Yukarı