Epic Games Alınan RDR 2 bilinmeyen bir Rockstar hesabına bağlı

Burak_gg

Centipat
Daha fazla  
Epic Games'ten ileride oynarım diye RDR 2 almıştım. Bedava verdikleri zaman Steam'de olmasına rağmen GTA V da almıştım. Bugün RDR 2 yükledim oyuna giriş yapmak istediğimde kendi hesabımın RDR 2'si olmadığı ve Epic hesabımın başka bir Rockstar hesabına bağlı olduğunu söylüyordu uyarı. Kontrol ettim Rockstar hesabımda RDR2 gözükmüyor ama Epic hesabımın bir Rockstar hesabına bağlı olduğunu söylüyor. Bu sorunu yaşayan ya da çözümünü bilen var mı?

rdr 2.PNG

Epic Games'ten ileride oynarım diye RDR 2 almıştım. Bedava verdikleri zaman Steam'de olmasına rağmen GTA V da almıştım. Bugün RDR 2 yükledim oyuna giriş yapmak istediğimde kendi hesabımın RDR 2'si olmadığı ve Epic hesabımın başka bir Rockstar hesabına bağlı olduğunu söylüyordu uyarı. Kontrol ettim Rockstar hesabımda RDR2 gözükmüyor ama Epic hesabımın bir Rockstar hesabına bağlı olduğunu söylüyor. Bu sorunu yaşayan ya da çözümünü bilen var mı?

Eki Görüntüle 2154971

Daha önce Epic Games veya Rockstar hesabınız çalınmış mıydı? Benim hesaplarım zamanında çalınmıştı ve geri alsam bile gta 5 için epic games hesabı çoktan başka hesaba bağlanmıştı bile. Rockstar games destek kaydı oluştur başka bir mailine bağlayacaklar epic hesabını.

Daha önce Epic Games veya Rockstar hesabınız çalınmış mıydı? Benim hesaplarım zamanında çalınmıştı ve geri alsam bile GTA 5 için Epic Games hesabı çoktan başka hesaba bağlanmıştı bile. Rockstar Games destek kaydı oluştur başka bir mailine bağlayacaklar Epic hesabını.

Çalınmadı hayır, çalındı olarak söyleyip faturasını falan göndersem Rockstar Türkçe mail okuyor mu? İngilizce mi yazmam gerek

İngilizce yazman gerek.

Merhaba reis 2 gündür uğraşıyorum SS'ler mailler. Ama olmadı yani İngilizcem mi yetmedi bilmiyorum ama kanıtlayamadım.

Thank you for contacting Rockstar Support.

We have investigated, but have been unable to verify that this request is being made from the owner of the Rockstar Games account where the information was recently changed. Apologies for any inconvenience this may cause.

If you have any further information we could use to investigate, or if there are any further questions, please let us know so that we can try to help.

Böyle bir son cevap geldi ne yapmam gerek?

Merhaba reis 2 gündür uğraşıyorum SS'ler mailler. Ama olmadı yani İngilizcem mi yetmedi bilmiyorum ama kanıtlayamadım.

Rockstar destek ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Araştırdık ancak bu talebin, bilgilerin yakın zamanda değiştirildiği Rockstar Games hesabının sahibinden geldiğini doğrulayamadık. Bu durumun neden olabileceği rahatsızlıklardan dolayı özür dileriz.

Araştırmak için kullanabileceğimiz daha fazla bilgiye sahipseniz veya başka sorularınız varsa, yardım etmeye çalışabilmemiz için lütfen bize bildirin.

Böyle bir son cevap geldi ne yapmam gerek?

Bende ilk başta kanıtlayamamıştım devamlı aynı şeyleri istiyolardı ve tam ekran görüntüsüyle kanıt istiyolardı. Sonra tekrardan destek kaydı açtım tekrar aynı şeyleri istediler adamların yazdıklarını chat GPT de Türkçeye çevir oradanda kendi yazını ingilizceye çevirerek ne istiyolarsa onu yolla ekstra bir şey yollama yazma.

Bende ilk başta kanıtlayamamıştım devamlı aynı şeyleri istiyolardı ve tam ekran görüntüsüyle kanıt istiyolardı. Sonra tekrardan destek kaydı açtım tekrar aynı şeyleri istediler adamların yazdıklarını chat GPT de Türkçeye çevir oradanda kendi yazını ingilizceye çevirerek ne istiyolarsa onu yolla ekstra bir şey yollama yazma.

Reisim eski maillerimi giriş yapıp bir şekilde RDR2'nin bağlı olduğu hesabımı buldum. Acaba Steam'den GTA V olan hesabıma aktarırlar mı? Epic'e bağlı hesapta daha oyunu hiç açmadım GTA V ile RDR2 var Epic hesabımdan GTA V aktif o Rockstar hesabında. Steam'e bağlı olandan yaparlar mı?
Kısaca şöyle
Steam bağlı hesap a içinde GTA aktif
Epic bağlı hesap b içinde GTA aktif
Epic'te RDR de var. Önce GTA aldığım için bağlamışım

Reisim eski maillerimi giriş yapıp bir şekilde RDR2'nin bağlı olduğu hesabımı buldum. Acaba Steam'den GTA V olan hesabıma aktarırlar mı? Epic'e bağlı hesapta daha oyunu hiç açmadım GTA V ile RDR2 var Epic hesabımdan GTA V aktif o Rockstar hesabında. Steam'e bağlı olandan yaparlar mı?
Kısaca şöyle.
Steam bağlı hesap a içinde GTA aktif.
Epic bağlı hesap b içinde GTA aktif.
Epic'te RDR de var. Önce GTA aldığım için bağlamışım.

Bilmiyorum dostum onlar yönlendirir seni zaten.

Geri
Yukarı