Alınan ürün satıştan kaldırılmış

• Konuyu başlatan pawEn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 324
Merhaba. 1 Mart tarihinde 2 tane Grizzone shaker almıştım Hepsiburada üzerinden. Aldıktan 1 gün sonra satıştan kaldırılmış ürün ve teslim süresi de uzun sürüyor zaten. Sizce bunun sebebi ne olabilir? (satıcı Grizzone)

1709469846408.png

Merhaba. 1 Mart tarihinde 2 tane Grizzone shaker almıştım Hepsiburada üzerinden. Aldıktan 1 gün sonra satıştan kaldırılmış ürün ve teslim süresi de uzun sürüyor zaten. Sizce bunun sebebi ne olabilir? (satıcı Grizzone)

Eki Görüntüle 2131727

18 Mart'ta kargoya verilecek yazıyor demek ki tedarik etmeye çalışıyorlar. Ürün stoklarında da olmadığı için yayından kalkmıştır.

Aynısı başıma gelmişti, hatırladığım kadarıyla beklememe rağmen siparişi stok yok diye iptal etmişti satıcı. Umarım sende de öyle olmaz.

Aynısı başıma gelmişti, hatırladığım kadarıyla beklememe rağmen siparişi stok yok diye iptal etmişti satıcı. Umarım sende de öyle olmaz.
Eğer böyle birşey olursa nereye şikayet edebilirim? Kimse eşek gibi 20 gün beklemek zorunda değil.

18 Mart'ta kargoya verilecek yazıyor demek ki tedarik etmeye çalışıyorlar. Ürün stoklarında da olmadığı için yayından kalkmıştır.
Ürün aslında grizzone orjinal sitesinde daha ucuz ama kargo falan uğraşmak istemedim üyelik açma, adres girme vs. https://www.hepsiburada.com/bahs-high-complete-shaker-700-ml-p-HBCV00004XAN8Z?magaza=Bahs
Bunu buldum siparişimi sizce iptal etmeli miyim? 20 gün bekleyip elime bişey gelmemesini istemiyorum.

@chaturanga

@Nivera55

Son düzenleme:
Satıcı cevap vermiyorsa uygun duruyor attığın.
Düzeltme:700 değil 600ml'miş yorumlarda yazıyor.
Evet farkettim, zaten yeni blender aldım 1 tanede alsam yeter ama 80 lira ürüne 45 lira kargoya vermek istemiyorum, 2 tane alacağım. Bu arada ürünü sanal kart ile aldım kredi kartlarının sanal kartıyla, para iadesi nasıl oluyor?

@Nivera55

Yeni konular

Geri
Yukarı