[Alındı] 11 TL'ye satılan Everest SM-385 mouse

Aslında ben almadım, annem almış. :D Markette görmüş almış ucuz diye.

11 TL'ye almış, 11 TL'ye mouse mu varmış diye şaşırdım. Aklımda eski arabaya benzeyen mouselar canlandı. :)

Ürünün kutusunda 800 DPI yazıyor ama mouse arkasında 1200 DPI yazıyor. Nasıl bir çelişki anlamadım.

IMG_20210225_135353.jpg

IMG_20210225_135529.jpg

Mouse görünüşü bu şekilde. Çok küçük bir ürün. Gerçi 11 TL'lik bir ürünün tek işlevi adının mouse olmasıdır. :D

IMG_20210225_135503.jpg

Tuşlar çıtır çıtır ses çıkartıyor, mouse tekerleği taş gibi.

Uzun kullanım testi yapıp daha detaylı paylaşırım. Eğer uzun kullanım testinde pişman etmezse alınabilir, 11 TL sonuçta. :D

Hocam mouse nasıl? Ben de aldım ve gelmesini bekliyorum.
Ben çok beğendim. Malzemesi kaliteli, renkleri kaliteli. Çok iyi olmasada bir yazılımı var mouse ışığını, ışık türünü, parlaklığını ve DPI ayarlarını kontrol edebiliyorsunuz. Kutusunun içinden küçük bir CD çıkıyor yazılımı için ama bende CD-ROM olmadığı için internetten indirdim. Işıklarını değiştirmek için isterseniz mouse altında bulunan küçük tuşu kullanabiliyorsunuz. Yazılımı arkaplanda açık olduğu zaman mouse DPI ayarını değiştirdiğinizde sol üstte kaç DPI yaptığınız gözüküyor ve her DPI değerinde mouse belirli bir sürede belirli bir renk oluyor.

Ben çok beğendim. Malzemesi kaliteli, renkleri kaliteli. Çok iyi olmasada bir yazılımı var mouse ışığını, ışık türünü, parlaklığını ve DPI ayarlarını kontrol edebiliyorsunuz. Kutusunun içinden küçük bir CD çıkıyor yazılımı için ama bende CD-ROM olmadığı için internetten indirdim. Işıklarını değiştirmek için isterseniz mouse altında bulunan küçük tuşu kullanabiliyorsunuz. Yazılımı arkaplanda açık olduğu zaman mouse DPI ayarını değiştirdiğinizde sol üstte kaç DPI yaptığınız gözüküyor ve her DPI değerinde mouse belirli bir sürede belirli bir renk oluyor.
Hocam takibe baktığımda son ücünde bunlar yazıyor. Tam olarak ne anlama geliyor?
Ekran Alıntısı.JPG

Sensörün ışığını pazarlıyor :D Gülmekten yarıldım. Oyuncu faresi ışıklı :D

Yeni konular

Geri
Yukarı