Everest HDC 385 HDD Docking - İnceleme#5

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyi seyirler.

Everest HDC-385 Harici USB 2.0 2.5- 3.5 IDE+SATA HDD + Kart Okuyucu Docking
Teknik Özellikler :
  • Arabirim : USB 2.0
  • Bağlantı : 2.5- 3.5 IDE+SATA
  • Marka : Everest
  • Model : HDC-385
  • Tipi : Harici
  • Açıklama : HDD + Kart Okuyucu Docking
  • Bağlantı Tipi : USB 2.0
  • Desteği : HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Harddiske bira zdaha nazik davranırsan daha iyi olur, çok hızlı sallıyorsun.

Sen de yazım kurallarına dikkat etsen daha iyi olur, ayrıca hard disk benim olduğundan problem yok.

Bu kadar ters davranmanıza gerek yok sadece sizin iyiliğiniz için söylüyoruz bunları.

Öyle bir yazmışsınız ki sanki arkadaşımız Hdd'nin kendine ait olduğunu söylüyor.
Bu kadar ters davranmanıza gerek yok sadece sizin iyiliğiniz için söylüyoruz bunları.
Ters davranma sebebim o arkadaş sadece mesaj yazmak için yazmış o mesajı 2 yıldır sistem yöneticiliği yapıyorum bileşenlere nasıl davranılması gerektiğini de biliyorum. Ayrıca o 3.5"lik hard disk arızalı sadece nasıl takılması gerektiğini gösterdim. Umarım açıklayıcı olmuşumdur.

Diğer mesajlarıma bakarsanız gereksiz tek bir mesajın bile olmadığını göreceksiniz. Ben sizin sistem yöneticisi olduğunuzu ve ya diskin bozuk olduğunu bilemem ve açıkcası artık umrumda değil. Demek ki okul insana her şeyi katamıyormuş. İyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı