[Alındı] 2. El General Mobile 4G Dual

bursa95

Hectopat
Daha fazla  
Beyler geçen 2 gün önce 400Liraya 2 hafta kullanılmış. General Mobile 4G Dual telefon aldım dışarıdan beyazıt meydanından. Adam önce telefonu kurcalamama izin verdi baktım hiç bir sorunu yok. "Tamam abi alıyorum" dedim. "Dur sana temiz kutu vereyim" dedi. Başka bir telefon verdi kutusuyla. Orada açtım tamam güzel telefon. Eve götürdüm. Kendi kendime şuna bir format atayım dedim. işte güç düğmesine ses açma düğmesina falan bastım formatı attım. Sonra telefon açıldı ve bana daha önce senkronize edilmiş bir hesap ile giriş yapın dedi. Böyle bir hesapta bilmiyorum. Kendi google hesabımı falan yaptım unuttum dedim. "Yok yok yok" açılmıyor. Ne yapmam gerekiyor? Acil akıl verin. Şimdi çalıntı bir telefon olma gibi bir ihtimali yok aldığım abiyi tanıyorum arada geçerken falan selam veririm çay ısmarlar çay içeriz falan filan. Büyük ihtimal ona satan adamın bir ibneliği olmuş. Bu halde o abiye telefonu geri veremem. Almaz. Bu telefonu benim acil açmam gerekiyor. Ne yapabilirim?

Yok mu bir fikri cevabı olan ?

Bu sorun ile markayı suçlayacaklar olabilir ama marka sorunu değil. Büyük ihtimal bu telefonu satan kişi alan kişi mutlu olmasın diye büyük ihtimal google hesabının şeyinden kitlemeyi yaptı her halde. Eğer çözemez isen servise yolla çözüp yollarlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal romunu indirip yeniden flashla. Kökten çözüm.:like:
nasıl yapacağım? tam olarak anlatır mısın?

Bu sorun ile markayı suçlayacaklar olabilir ama marka sorunu değil. büyük ihtimal bu telefonu satan kişi alan kişi mutlu olmasın diye büyük ihtimal google hesabının şeyinden kitlemeyi yaptı her halde. Eğer çözemez isen servise yolla çözüp yollarlar.
Allah'ından bulsun :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı