[Alındı] 2006 Megane II

Focus 4 vitesti zaten. 2'de 110'u görüyordu tamam ama bu araçta uçuyormuş hissi varken bi bakıyorum ibre 80'de, 4'e atıyorum.

Şu viteste şuna çıkıyor arabanın gücünü vs. belli etmez üretici tarafından ayarlanmış oranlardır 5.vites'te kesicide 100 Km/s'ye de ayarlayabilir 240 Km/s'ye de.

Motor torku bunda çok etkili mesela benim araç megane 3 1.6 110bg bu araç ile 4. vitesle 180 bastım. Ama captur almayı düşünüyorum çünkü çok yakıyor ve vergisi çok fazla.

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Bütçenize göre iyi bir tercih olmuş.

Az yakıt tüketen araç istiyorsanız VW Polo 1.4 TDİ Almanızı öneririm. @sen7en Vergisi çok fazla değil ülkemizde otomobillerle ilgili sistem yanlış vergilendirme yapılıyor zira akaryakıtta da öyle bana göre hiç bir araba fazla yakmıyor hepsi hakkı kadar yakıyor benzin ve mazot çok pahalı ülkemizde.

12lt ortalamam var ve nişanlıyım evleneceğim polo sıkıntı olur hem bagaj hem iç hacim olarak

12 Lt çok bir değer değil. C Sınıfı araç almanız yönündedir tavsiyem. Captur B Sınıfı Crossover'dir ve malzeme kalitesi iç açıcı değil. 1.5 Dci hariç çoğu benzinli motoru da düşük hacimli olmasına rağmen 10 Lt'lerde yakıt tüketir.

Teşekkürler ancak aracın performansını abim de beğenmiyormuş. Artık bana kimse beğendiremez.

Aile arabası zaten ama performansı yetersiz de değildir. Tam güç devri 6000 Devir/dakika olarak belirtiliyor oraya kadar çıkarsanız tam gücüne ulaşabilirsiniz.

Focus dizeldi sanırım, dizelden benzinliye geçince performans algısı düşüyor sanırım. Ben bunu tüpten dizele geçince farketmiştim tam tersi olarak tabi. Yolcu olarak bile hissettiriyor, direksiyonda zaten heyecan tavan. Bizimki de fakir eğlencesi yav sanırsın 6000cc araba kullanıyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…