[Alındı] 2006 Megane II

Kesinlikle az, şöyle ki: Bende 2006 model dizel T. Corolla vardı, 2011'de 140 bin'de sattım.
2011'de aldığım T. Corolla ise an itibariyle 90 bine dayandı. :)

Az gezmiyorum (Daha çok iş, güç peşinde geziyorum) ama benim neredeyse 2 katım gezenler var, örneğin benimle birlikte yani aynı anda arabaları aldığımız diğer bir kaç arkadaş daha vardı, onlar 100 bin'in üzerine çoktan çıkmışlar bile.:D

Çok az Km. yapılmış araç bulmak oldukça zordur. İşin garip tarafı yakıtın altın değerinde olduğu ülkemizde nasıl o kadar Km. yapıyoruz aklım almıyor.:kararsız: Belkide kalkınamadığımızın birinci nedeni bu.:D

Teşekkürler arkadaşlar. İnşallah kazasız belasız aracın testlerini de (?) sizinle paylaşmak isterim. :D

Aslında gezme konusunda haklısınız. Biz de sıfır Fiorino 2012'de. Ancak ilk günün sonunda 350 KM'deydi araç. Ondan sonra da durmadı tabi. :)

Valla benzini sadece aracı çalıştırırken kullanıyoruz. Araç LPG'li. Yoksa bundan iki önceki aracımız 1994 BMW 520'ydi. Sadece yakıttan dolayı sattık.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı