[Alındı] 28 Çekirdekli Canavar

İlk olarak resimler akşama doğru eklenecektir. Yazı kısımını şimdiden hazırlıyorum. Ekran kartı elime pazartesi günü ulaşacak. Sistem oyun ve render amaçlı kullanılmakta. Ev sistemi.
  • İşlemci: İntel Xeon E5-2683V3 14 İzlek 28 Çekirdek 35MB Cache
  • Anakart: ASROCK Taichi X99
  • RAM: Crucial 4x8 2400MHz
  • SSD: Samsung 850 Evo x 2 Raıd 0 Modunda
  • Kasa: Masterbox 5
  • İşlemci Soğutucusu: H100i V2
  • Monitör: Samsung Curved 24'
  • Ekran Kartı: Rx 480 x 2
  • Güç Kaynağı: V750 Gold
İşlemci Cinebench'de 6950X'i geçmektedir. Haliyele 5820, 5930 ve 5960X'da geçilmekte. Sorularınızı konu altından yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistem en az MG248Q gibi bir monitörü hakediyor. İşlemci olsun CF tercihi olsun bunlar tartışılabilir fakat o monitör tartışılmayacak derecede zayıf kalmış. En kısa zamanda monitörü değiştir derim. Hayırlı olsun.

Video Render mı yapacaksanız ? Yoksa 3ds max gibi render mı ?
Genel olarak video render.
Render, sanallaştırma gibi işlerle uğraşmıyorsanız, Xeon işlemci gereksiz olmuş. Ancak bu işlerle uğraşıyorsanız güzel bir sistem. Hayırlı olsun. (y)
Yani genel olarak her şeyi yapıyorum. Xeon işlemci 350 dolara geldi. Bundan dolayı tercih ettim.
Bu sistem en az MG248Q gibi bir monitörü hakediyor. İşlemci olsun CF tercihi olsun bunlar tartışılabilir fakat o monitör tartışılmayacak derecede zayıf kalmış. En kısa zamanda monitörü değiştir derim. Hayırlı olsun.
Genel olarak al sat yapıyorum. Ondan dolayı ne denk gelirse :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı