[Alındı] R9 280X PowerColor TurboDuo

• Konuyu başlatan beGi
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 11B
Merhaba arkadaşlar;

Daha önce konu açmıştım, ikinci el alacağıma dair. Bir saat önce elime geçti fotoğrafları çektim daha yeni taktım kartı bir oyun bile oynamadım. Hemen fotoğraflara geçeyim.
IMG133.jpg
IMG134.jpg
IMG135.jpg
IMG136.jpg
IMG137.jpg
IMG138.jpg
IMG139.jpg
IMG140.jpg

Zamanla oyun incelemeleri de gelecek arkadaşlar. Şuan koşa koşa BF3'e gidiyorum. Sizlerden bir isteğim olacak video çekerken hangi programları kullanıyoruz bilmiyorum AMD'nin kendi programı var galiba onları yazabilirseniz çok sevinirim ben kaçtım. :D

Dosya Ekleri

• IMG141.jpg
    IMG141.jpg
    441 KB · Görüntüleme: 768
Öncelikle hayırlı olsun. Ekran kartında dikkatimi çeken sana kartı ikinci el olarak satan satıcının temiz olması. Böyle ikinci el satıcılarının olması lazım. Yani bilgisayar parçalarına bakım yapmaya özen gösteren biri olması lazım.:)

Hayırlı olsun kardeşim merak ettiğim soru var ben asus r9 280x top aldım sorunlu şuanda iadesini yapıcam powercolor markasını almak istiyorum bir sorun yaşadınmı ve powercolor'un asus gibi gpu tweak yada msi gibi affterburner programına benzeyen programı varmı ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı