[Alındı] 6000 TL Intel i7 6700K GTX 1070 Sistem Toplama

furkan50

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemi aldım gelir gelemez montaj resimlerini falan atacağım sinerji bilgisayardan aldım monitör'de vatandan aldım. Sinerji bilgisayarda tedarik sürecinde diyor ne demek istiyor yani anlayamadım bi yardım eder misiniz ? Aldığım parçalar resimleri altta sistem nasıl olmuş güzel olmuş mu msi GTX 1070 çıkar çıkmaz aldım. Gaming X modelini beklemedim. Nvidia F.E. modelinin soğutucusunu çok geliştirdiklerini söylemişlerdi o yüzden aldım. Haziran ayı sistem toplama makalesine baktığımda ekran olarak bunu önermişlerdi. Yaptığınız yapacağınız yorumlar için teşekkürler.
jn6vqJ.png
3.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem gayet iyi hayırlı olsun, referans soğutma konusunda yanılıyorsun. Stok hızda düşük TDP harcadığı için sıcaklık yükselmez. Ama hızaşırtma yaptığında ısılarda buna paralel olarak artacaktır. Önünde üç seçeneğin var. Ya kartı geldiği gibi kullanmadan geri iade edersin, ikinci seçenek referans soğutma bloğu yerine hariçten özel sıvı soğutma bloğuyla kullanırsın, üçüncü seçenek şimdiki haliyle özel soğutmalı kartlardan 10-15 FPS az alacak şekilde kullanırsın.

Arkadaşlar sistemi aldım gelir gelemez montaj resimlerini falan atacağım sinerji bilgisayardan aldım monitör'de vatandan aldım. Sinerji bilgisayarda tedarik sürecinde diyor ne demek istiyor yani anlayamadım bi yardım eder misiniz ? Aldığım parçalar resimleri altta sistem nasıl olmuş güzel olmuş mu msi GTX 1070 çıkar çıkmaz aldım. Gaming X modelini beklemedim. Nvidia F.E. modelinin soğutucusunu çok geliştirdiklerini söylemişlerdi o yüzden aldım. Haziran ayı sistem toplama makalesine baktığımda ekran olarak bunu önermişlerdi. Yaptığınız yapacağınız yorumlar için teşekkürler.
Eki Görüntüle 168998 Eki Görüntüle 168999
Sistemi hangi siteden topladın söyler misin? Fiyatlar çok ucuz geldi de acaba kdv eklenmemiş halimi o fiyatlar.

Hayırlı olsun hocam. İlave olarak RAM'lerin hızı gördüğüm kadarıyla 3200 MHz. ama anakart 2400 e kadar destekliyor sanırım. Yani RAM den tam randıman alamayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı