[Alındı] Amazon'dan Razer Kraken Kulaklık

25 Temmuz'da sipariş ettim elime şimdi ulaştı, bu kadar erken geleceğini tahmin etmiyordum. Gelelim iyi ve kötü yanlarına:
+ Rahat bir yapısı var,
+ Müzik dinlerken gelen ses kalitesi kendini çok belli ediyor. Tüm enstürmanları rahatlıkla duyabilirsiniz,
+ Kulağı içine alan deri kısmı gayet hoş, kulağın şeklini alıyor ve rahatsız etmiyor.

- USB girişli olması belki daha iyi olabilirdi,
- Kablo kısmı örgülü olabilirdi, daha iyi korunması için,
- Genişletme olan ayar kısmını belki az daha arttırabilirlerdi, benim için tam son ayarına getirmek gerekti :D

Şu an ki düşüncelerim bunlar. Kulaklık 48.50$ gümrük ve kargo ile 175TL'ye geldi bana. Sorusu olan arkadaşlar sorabilirler. Bunlarda fotoğraflar. :)
asdasd.jpg asdasdasd.jpg asdasdasdasdasd.jpg asdasd.jpg

Dosya Ekleri

• asdasdasdasdasdasd.jpg
    asdasdasdasdasdasd.jpg
    910,5 KB · Görüntüleme: 807
  • asdasdd.jpg
    asdasdd.jpg
    976,6 KB · Görüntüleme: 754
Hocam öncelikle hayırlı olsun bende Razer Deathadder almayı düşünüyorum gümrükte filan kalma gibi bir söz konusu oldu mu siz alırken ve gümrük ücretini sonradan ödemediniz demi yani demek istediğim ilk de sipariş verirken tüm ücreti (ürün,kargo ve gümrük) verdiniz.

Hocam öncelikle hayırlı olsun bende Razer Deathadder almayı düşünüyorum gümrükte filan kalma gibi bir söz konusu oldu mu siz alırken ve gümrük ücretini sonradan ödemediniz demi yani demek istediğim ilk de sipariş verirken tüm ücreti (ürün,kargo ve gümrük) verdiniz.
Evet tüm ücret ilk siparişte veriliyor, gümrük ise 80-85 dolardan sonrasında işliyor diye biliyorum.

Gümrük sınırı 75 Euro. Ürünün gümrüğe geldiği günün kuruna göre dolar veya diğer para birimlerinden hesaplayarak vergiye tabi tutabiliyorlar. O yüzden ufak kur dalgalanmaları olabileceğini düşünerek 73 Euro civarında bir hesap yapmanızı tavsiye ederim.

Vergisini ödediğiniz ürünler de genellikle Türkiye fiyatlarına denk oluyor. Garantisi olmayan bir ürün için 20-30 TL'den kaçmayıp Türkiye'den almanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı