[Alındı] Asus Z87 ve GTX 770 tabanlı sistem

Alperen Erbay

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemimi aldım fakat 8000 liraya değil. Yaptığım araştırmalar sonucu seneye gelecek olan 14nm işlemciler ve z97 yongalı anakartların gelmesi ile Allah'ın izniyle seneye sistemimi upgrade edeceğim.

Geçeyim sisteme;
  • Hdd: 1 TB WD Black Sata 3
  • Anakart: Asus Z-87 Plus 1150 LGA
  • İşlemci: i5 4670k
  • Ekran kartı: EVGA GTX 770 Superclock
  • Ram: 2x4 vengeance 1600 mhz CL9
  • Kasa ve PSU: Aerocool Xpredator 750w 80 plus
  • SSD: 120 gb Kingston 3k serisi
  • İşlemci soğutucu: CM Hyper 103
Toplam 3500 tl civarı. Kasa ve psu hariç Vatan'dan aldım. Şu an kasa, anakard, hdd elimde diğer parçaları bekliyorum.

Hafta sonuna denk gelirse kendim toplayacağım büyük ihtimalle. Topladıktan sonra merak edilen bir şey olursa cevaplarım. Beni bilgilendiren yorumlarınız için teşekkür ederim.
ImageShack - IMG_0482.JPG
ImageShack - IMG_0481.JPG
ImageShack - IMG_0480.JPG
ImageShack - IMG_0479.JPG
ImageShack - IMG_0478.JPG
ImageShack - IMG_0477.JPG
ImageShack - IMG_0475.JPG
ImageShack - IMG_0474.JPG
ImageShack - IMG_0473.JPG
ImageShack - IMG_0472.JPG
ImageShack - IMG_0471.JPG
ImageShack - IMG_0468.JPG

Montajladıktan sonra yeniden atarım.

Son düzenleme:
Benden sana öneri o paraya alacağın pc den 10 kat daha güçlü bir pc toplarsın paran çöpe gitmesin.

Asus Rog Tytan süper bir bilgisayar ama belki toplanınca daha iyi bir sistem çıkabilir.

Sonunda ki "k" ise çarpan kilidinin açık olduğunu belirtir. Yani overclock yapabilirsin.

Tamam süper ama 8 bin liraya ben o bilgisayardan 10 kat daha üstün bir pc toplarım 8 bin lira asus rog tytan için gerçekten fazla gereksiz.

Asus Rog Tytan CG8890 kalmadı diye biliyorum insanlar kapış kapış aldı CG8890 bence sana bir bilgisayar toplayalım.

Ahmet haksızmıyım dostum 8 bin liraya rog tytandan daha iti vir pc toplanmaz mı arakdaşımız bence daha iyi bir bilgisayar toplamalı.

İstanbul/Topkapı şubesinde var diye biliyorum. Ama toplama sistem ileriye yönelik olduğundan daha çok ilgimi çekiyor. Toplarsanız çok sevinirim.

Benden sana öneri o paraya alacağın pc den 10 kat daha güçlü bir pc toplarsın paran çöpe gitmesin.
Yanılıyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı